BROTHER DCPL3560CDWYJ1 3-v-1 barvni laserjski tiskalnik z obojestranskim tiskanjem (duplex), Wi-Fi, 18 strani/min
BROTHER DCPL3560CDWYJ1 3-v-1 barvni laserjski tiskalnik z obojestranskim tiskanjem (duplex), Wi-Fi, 18 strani/min Tako pisarniška kot domača okolja se nenehno spreminjajo z namenom povečanja učinkovi..
- Brez DDV: 360,26€
- Blagovne znamke BROTHER
- Šifra: ALS47054995
- Proizvajalčeva koda: DCPL3560CDWYJ1
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: DCPL3560CDWYJ1
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
BROTHER DCPL3560CDWYJ1 3-v-1 barvni laserjski tiskalnik z obojestranskim tiskanjem (duplex), Wi-Fi, 18 strani/min
Tako pisarniška kot domača okolja se nenehno spreminjajo z namenom povečanja učinkovitosti in produktivnosti. Bodite prepričani, da imate zanesljivo napravo, ki tiska hitro in brez napora.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: BROTHER DCPL3560CDWYJ1 3-v-1 barvni laserjski tiskalnik z obojestranskim tiskanjem (duplex), Wi-Fi, 18 strani/min
- Maksimalna dimenzija tiskanja: 76.2 x 116 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max)
- Tehnologija tiskanja: LED (barva)
- Vrsta naprave: Večfunkcijski tiskalnik
- Teža: 18,5 kg
- Mere( Š x V x G): 41 cm x 44.4 cm x 40.1 cm
- Garancija proizvajalca: 3-letna garancija z registracijo izdelka
- Povezljivost: Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n)
- Vrsta medija: Navaden papir, Kuverte, Oznake, Bond papir, recikliran papir, tanek papir, Debel papir, Sijajni papir
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da (tiskanje)
- Največji priporočen obseg tiskanja: 40000 strani
- Dodatne informacije: ENERGY STAR Kvalificirano, Modri Angel
- Podpora za AirPrint: Da
- Priporočeno mesečno število tiskov: Do 3000 strani
- Hitrost kopiranja: Do 26 ppm (mono) / do 26 ppm (barvno)
- Največja ločljivost kopiranja: Do 600 x 600 dpi (črno-belo) / do 600 x 600 dpi (barvno)
- Hitrost tiskanja: Do 26 ppm (mono) / do 26 ppm (barvno)
- Ločljivost tiskanja: Do 600 x 2400 dpi (črno-belo) / do 600 x 2400 dpi (barvno)
- Skeniranje: 1200 x 1200 dpi
- Izvirna velikost: Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max)
- Izvirna vrsta: Listi
- Kapaciteta podajalnika dokumentov: 50 listov
- Standardna kapaciteta papirja: 250 listov
- Kapaciteta ročnega podajalnika: 1 list
- Kapaciteta izhodnih pladnjev: 150 listov
- Razpoložljivost povezav: Da
- Moč: AC 230 V (50/60Hz)
- Značilnosti pisarniških naprav: Skeniranje na e-pošto, skeniraj v sliko, N-Up tiskanje, skener za mapo, skener za SharePoint, skener za FTP, skeniraj v OCR, skeniraj v omrežno mapo, skeniranje na SMB, skeniranje v PDF, skeniraj v varni PDF
- Razred največje tiskalne ločljivosti: Do 600 x 2400 dpi (črno-belo) / do 600 x 2400 dpi (barvno)
- Najvišji razred ločljivosti pri kopiranju: Do 600 x 600 dpi (črno-belo) / do 600 x 600 dpi (barvno)
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Brother / Zanderij 25 / Amstelveen / Nizozemska / gpsr@brother-cee.com
| Default | |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Kvalificirano, Modri Angel |
| Garancija proizvajalca | 3-letna garancija z registracijo izdelka |
| Opis izdelka | BROTHER DCPL3560CDWYJ1 3-v-1 barvni laserjski tiskalnik z obojestranskim tiskanjem (duplex), Wi-Fi, 18 strani/min |
| Teža | 18,5 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | 76.2 x 116 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Moč | AC 230 V (50/60Hz) |
| Tehnologija tiskanja | laserski barvni |
| Povezljivost | USB, WiFi |
| Hitrost tiskanja | Do 26 ppm (mono) / do 26 ppm (barvno) |
| Velikost zaslona | Večfunkcijski tiskalnik |
| Ločljivost tiskanja | Do 600 x 2400 dpi (črno-belo) / do 600 x 2400 dpi (barvno) |
| Mere( Š x V x G) | 41 cm x 44.4 cm x 40.1 cm |
| Največja ločljivost kopiranja | Do 600 x 600 dpi (črno-belo) / do 600 x 600 dpi (barvno) |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da (tiskanje) |
| Skeniranje | 1200 x 1200 dpi |
| Vrsta medija | Navaden papir, Kuverte, Oznake, Bond papir, recikliran papir, tanek papir, Debel papir, Sijajni papir |
| Izvirna velikost | Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Največji priporočen obseg tiskanja | 40000 strani |
| Izvirna vrsta | Listi |
| Standardna kapaciteta papirja | 250 listov |
| Hitrost kopiranja | Do 26 ppm (mono) / do 26 ppm (barvno) |
| Kapaciteta podajalnika dokumentov | 50 listov |
| Podpora za AirPrint | Da |
| Priporočeno mesečno število tiskov | Do 3000 strani |
| Kapaciteta ročnega podajalnika | 1 list |
| Kapaciteta izhodnih pladnjev | 150 listov |
| Razpoložljivost povezav | Da |
| Razred največje tiskalne ločljivosti | Do 600 x 2400 dpi (črno-belo) / do 600 x 2400 dpi (barvno) |
| Najvišji razred ločljivosti pri kopiranju | Do 600 x 600 dpi (črno-belo) / do 600 x 600 dpi (barvno) |
| Značilnosti pisarniških naprav | Skeniranje na e-pošto, skeniraj v sliko, N-Up tiskanje, skener za mapo, skener za SharePoint, skener za FTP, skeniraj v OCR, skeniraj v omrežno mapo, skeniranje na SMB, skeniranje v PDF, skeniraj v varni PDF |





