HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn — barvni laserski večfunkcijski tiskalnik A4; tisk 25 strani/min, kopiranje 25 strani/min; kapaciteta 250 listov; povezljivost LAN, USB.
HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn — barvni laserski večfunkcijski tiskalnik A4; tisk 25 strani/min, kopiranje 25 strani/min; kapaciteta 250 listov; povezljivost LAN, USB. Odkrijte HP Color LaserJet P..
- Brez DDV: 277,95€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: ALS47220716
- Proizvajalčeva koda: 499Q7F#B19
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 499Q7F#B19
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn — barvni laserski večfunkcijski tiskalnik A4; tisk 25 strani/min, kopiranje 25 strani/min; kapaciteta 250 listov; povezljivost LAN, USB.
Odkrijte HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn, večfunkcijsko napravo, zasnovano za poenostavitev tiskanja, skeniranja, kopiranja in faksiranja v vašem pisarniškem okolju. Naprava združuje hitre možnosti povezave, vključno z Gigabit Ethernet in Wi-Fi, ter zmogljive funkcije za podporo zahtevnemu delovnemu okolju. Z lastnostmi, kot so samodejno obojestransko tiskanje, kapacitivni zaslon na dotik in možnost tiskanja z mobilnih naprav prek AirPrint in Mopria Print Service, ponuja udobje in učinkovitost v enem kompaktnem paketu. HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn je zasnovan za visokokakovosten tisk in skeniranje z ločljivostmi do 600 x 600 DPI, kar zagotavlja profesionalen videz dokumentov vsakič. Poleg tega njegova sposobnost obdelave različnih vrst in velikosti medijev naredi napravo prilagodljivo izbiro za vsako podjetje. Eko lastnosti, kot je HP Auto-On/Auto-Off Technology, ne le varčujejo z energijo, ampak tudi podpirajo trajnostne pobude vašega podjetja. Ne glede na to, ali pripravljate marketinške materiale, upravljate pogodbe ali skenirate račune, je ta tiskalnik zasnovan tako, da zadovolji zahteve sodobnih pisarn in je nepogrešljivo orodje za ekipe 3-10 uporabnikov.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn — barvni laserski večfunkcijski tiskalnik A4; tisk 25 strani/min, kopiranje 25 strani/min; kapaciteta 250 listov; povezljivost LAN, USB.
- Maksimalna dimenzija tiskanja: 76 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max)
- Tehnologija tiskanja: Laser (barvni)
- Vrsta naprave: Večfunkcijski tiskalnik
- Teža: 17,1 kg
- Mere( Š x V x G): 41.8 cm x 41.912 cm x 34.132 cm
- Garancija proizvajalca: 1-letna garancija
- Lokalizacija: Angleščina, Francoščina, Nemščina, Španščina, Italijanski / Evropa
- Povezljivost: Gigabit LAN, USB 2.0, USB 2.0 gostitelj
- Vrsta medija: Prosojnice, Kuverte, Oznake, Fotografski papir, Navaden papir, Bond papir, Kartice, recikliran papir, Sijajni papir
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da (kopiranje) Da (tiskanje)
- Največji priporočen obseg tiskanja: 40000 strani
- Dodatne informacije: Modri Angel
- Podpora za AirPrint: Da
- Priporočeno mesečno število tiskov: 150 - 2500 strani
- Diagonala zaslona dodatno: 4.3\"
- Hitrost kopiranja: Do 25 ppm (mono) / do 25 ppm (barvno)
- Največja ločljivost kopiranja: Do 600 x 600 dpi (črno-belo) / do 600 x 400 dpi (barvno)
- Hitrost tiskanja: Do 25 ppm (mono) / do 25 ppm (barvno)
- Ločljivost tiskanja: Do 600 x 600 dpi (črno-belo) / do 600 x 600 dpi (barvno)
- Skeniranje: 1200 x 1200 dpi
- Izvirna velikost: Legal (216 x 356 mm) (max)
- Izvirna vrsta: Listi
- Kapaciteta podajalnika dokumentov: 50 listov
- Standardna kapaciteta papirja: 250 listov
- Kapaciteta ročnega podajalnika: 50 listov
- Kapaciteta izhodnih pladnjev: 100 listov
- Razpoložljivost povezav: Da
- Moč: AC 230 V (50/60Hz)
- Možnost faksiranja: Navaden papir
- Največja hitrost prenosa faksa: 33.6 Kbps
- Ločljivosti faksa: 203 x 98 dpi, 300 x 300 dpi, 203 x 196 dpi
- Značilnosti pisarniških naprav: Skeniranje na e-pošto, skener za SharePoint, skeniraj v omrežje, skeniraj na računalnik, Terrajet kartuša, skeniraj v oblak, HP Univerzalno skeniranje, Mopria certificirano, skeniranje v PDF, tiskanje preko USB priključka, skeniranje na USB napravo, HP Auto-On/Auto-Off tehnologija
- Garancija: 12 mesecev
- Gpsr: Hp Inc. / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Diagonala zaslona dodatno | 4.3\" |
| Dodatne informacije | Modri Angel |
| Garancija proizvajalca | 1-letna garancija |
| Lokalizacija | Angleščina, Francoščina, Nemščina, Španščina, Italijanski / Evropa |
| Opis izdelka | USB, Mreža |
| Teža | 17,1 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | 76 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Moč | AC 230 V (50/60Hz) |
| Tehnologija tiskanja | Laser (barvni) |
| Povezljivost | USB, Mreža |
| Hitrost tiskanja | do 30 str/min |
| Velikost zaslona | Večfunkcijski tiskalnik |
| Ločljivost tiskanja | Do 600 x 600 dpi (črno-belo) / do 600 x 600 dpi (barvno) |
| Mere( Š x V x G) | 41.8 cm x 41.912 cm x 34.132 cm |
| Največja ločljivost kopiranja | Do 600 x 600 dpi (črno-belo) / do 600 x 400 dpi (barvno) |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da (kopiranje) Da (tiskanje) |
| Skeniranje | 1200 x 1200 dpi |
| Največja hitrost prenosa faksa | 33.6 Kbps |
| Vrsta medija | Prosojnice, Kuverte, Oznake, Fotografski papir, Navaden papir, Bond papir, Kartice, recikliran papir, Sijajni papir |
| Izvirna velikost | Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Ločljivosti faksa | 203 x 98 dpi, 300 x 300 dpi, 203 x 196 dpi |
| Največji priporočen obseg tiskanja | 40000 strani |
| Izvirna vrsta | Listi |
| Standardna kapaciteta papirja | 250 listov |
| Hitrost kopiranja | do 30 str/min |
| Kapaciteta podajalnika dokumentov | 50 listov |
| Podpora za AirPrint | Da |
| Priporočeno mesečno število tiskov | 150 - 2500 strani |
| Kapaciteta ročnega podajalnika | 50 listov |
| Kapaciteta izhodnih pladnjev | 100 listov |
| Razpoložljivost povezav | Da |
| Možnost faksiranja | Navaden papir |
| Značilnosti pisarniških naprav | Skeniranje na e-pošto, skener za SharePoint, skeniraj v omrežje, skeniraj na računalnik, Terrajet kartuša, skeniraj v oblak, HP Univerzalno skeniranje, Mopria certificirano, skeniranje v PDF, tiskanje preko USB priključka, skeniranje na USB napravo, HP Auto-On/Auto-Off tehnologija |






