BROTHER MFCB7800DN multifunkcijski tiskalnik 3 v 1, 34 ppm, FB - CEE/GEN
BROTHER MFCB7800DN multifunkcijski tiskalnik 3 v 1, 34 ppm, FB - CEE/GEN Brother MFC-B7800DN je zasnovan, da zadosti zahtevam sodobnega pisarniškega okolja in ponuja večfunkcijsko rešitev, ki združuj..
- Brez DDV: 254,60€
- Blagovne znamke BROTHER
- Šifra: ALS47321764
- Proizvajalčeva koda: MFCB7800DNYJ1
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: MFCB7800DNYJ1
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
BROTHER MFCB7800DN multifunkcijski tiskalnik 3 v 1, 34 ppm, FB - CEE/GEN
Brother MFC-B7800DN je zasnovan, da zadosti zahtevam sodobnega pisarniškega okolja in ponuja večfunkcijsko rešitev, ki združuje tiskanje, kopiranje, skeniranje in faksiranje. Z največjo hitrostjo tiskanja 34 ppm in ločljivostjo do 1200 x 1200 DPI ta naprava zagotavlja dokumente profesionalne kakovosti. Napredne mobilne možnosti tiskanja, vključno s podporo za Apple AirPrint in Brother Mobile Connect, omogočajo brezhibno tiskanje z različnih naprav ter povečujejo produktivnost in praktičnost. Z robustnimi varnostnimi protokoli, kot so SSL, TLS in SNMP 3, Brother MFC-B7800DN varuje občutljive informacije in se enostavno integrira v obstoječa omrežja. 50-listni samodejni podajalnik dokumentov in standardna kapaciteta 250 listov poenostavita delovne procese, medtem ko pregleden LCD-zaslon olajša upravljanje. S priporočenim mesečnim obsegom do 2500 strani je ta večfunkcijski tiskalnik pripravljen za dnevne potrebe intenzivnega delovnega okolja.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: BROTHER MFCB7800DN multifunkcijski tiskalnik 3 v 1, 34 ppm, FB - CEE/GEN
- Maksimalna dimenzija tiskanja: 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max)
- Tehnologija tiskanja: Laser (monokromni)
- Vrsta naprave: Večfunkcijski tiskalnik
- Teža: 12 kg
- Mere( Š x V x G): 41 cm x 39.9 cm x 31.9 cm
- Garancija proizvajalca: 3-letna garancija z registracijo izdelka
- Povezljivost: LAN, USB 2.0
- Vrsta medija: Koverte, Navaden papir, recikliran papir
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da (tiskanje)
- Podpora za AirPrint: Da
- Priporočeno mesečno število tiskov: Do 2500 strani
- Hitrost kopiranja: Do 34 ppm
- Največja ločljivost kopiranja: Do 600 x 600 dpi
- Hitrost tiskanja: Do 34 ppm
- Ločljivost tiskanja: Do 1200 x 1200 dpi
- Skeniranje: 1200 x 1200 dpi
- Izvirna velikost: Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max)
- Izvirna vrsta: Listi
- Kapaciteta podajalnika dokumentov: 50 listov
- Standardna kapaciteta papirja: 250 listov
- Kapaciteta ročnega podajalnika: 1 list
- Kapaciteta izhodnih pladnjev: 120 listov
- Razpoložljivost povezav: Da
- Moč: AC 230 V (50/60Hz)
- Možnost faksiranja: Super G3 - navaden papir
- Največja hitrost prenosa faksa: 33.6 Kbps
- Značilnosti pisarniških naprav: Skeniranje na e-pošto, skeniraj v OCR
- Razred največje tiskalne ločljivosti: Do 1200 x 1200 dpi
- Najvišji razred ločljivosti pri kopiranju: Do 600 x 600 dpi
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Brother / Zanderij 25 / Amstelveen / Nizozemska / gpsr@brother-cee.com
| Default | |
| Garancija proizvajalca | 3-letna garancija z registracijo izdelka |
| Opis izdelka | BROTHER MFCB7800DN multifunkcijski tiskalnik 3 v 1, 34 ppm, FB - CEE/GEN |
| Teža | 12 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Moč | AC 230 V (50/60Hz) |
| Tehnologija tiskanja | Laser (monokromni) |
| Povezljivost | USB, Mreža |
| Hitrost tiskanja | Do 34 ppm |
| Velikost zaslona | Večfunkcijski tiskalnik |
| Ločljivost tiskanja | Do 1200 x 1200 dpi |
| Mere( Š x V x G) | 41 cm x 39.9 cm x 31.9 cm |
| Največja ločljivost kopiranja | Do 600 x 600 dpi |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da (tiskanje) |
| Skeniranje | 1200 x 1200 dpi |
| Največja hitrost prenosa faksa | 33.6 Kbps |
| Vrsta medija | Koverte, Navaden papir, recikliran papir |
| Izvirna velikost | Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Izvirna vrsta | Listi |
| Standardna kapaciteta papirja | 250 listov |
| Hitrost kopiranja | Do 34 ppm |
| Kapaciteta podajalnika dokumentov | 50 listov |
| Podpora za AirPrint | Da |
| Priporočeno mesečno število tiskov | Do 2500 strani |
| Kapaciteta ročnega podajalnika | 1 list |
| Kapaciteta izhodnih pladnjev | 120 listov |
| Razpoložljivost povezav | Da |
| Razred največje tiskalne ločljivosti | Do 1200 x 1200 dpi |
| Najvišji razred ločljivosti pri kopiranju | Do 600 x 600 dpi |
| Možnost faksiranja | Super G3 - navaden papir |
| Značilnosti pisarniških naprav | Skeniranje na e-pošto, skeniraj v OCR |



