CANON MF667Cdw laserska vse-v-enem naprava, 25 strani/min
CANON MF667Cdw laserska vse-v-enem naprava, 25 strani/min Canon i-SENSYS MF667Cdw je zasnovan za povečanje produktivnosti v vsakem pisarniškem okolju. Ta večfunkcijski tiskalnik nudi vsestransko reši..
- Brez DDV: 469,10€
- Blagovne znamke Canon
- Šifra: ALS48101700
- Proizvajalčeva koda: 6928C001
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 6928C001
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
CANON MF667Cdw laserska vse-v-enem naprava, 25 strani/min
Canon i-SENSYS MF667Cdw je zasnovan za povečanje produktivnosti v vsakem pisarniškem okolju. Ta večfunkcijski tiskalnik nudi vsestransko rešitev za tiskanje, kopiranje, skeniranje in faksiranje ob ohranjanju kakovosti. S časom ogrevanja 13 sekund doseže hitrost do 25 strani na minuto. Uporabniki lahko pričakujejo ostre odtise visoke ločljivosti, saj tiskalnik doseže največjo tiskalno ločljivost 1200 x 1200 DPI za črno-bele in barvne dokumente. Možnosti povezovanja vključujejo USB 2.0, Gigabit LAN in Wi-Fi, kar olajša integracijo v katerokoli delovno okolje. Canon MF667Cdw podpira Apple AirPrint, Google Cloud Print in Mopria Print Service, kar zagotavlja nemoteno tiskanje iz mobilnih naprav. Varnostne funkcije, kot so Secure Print, SSL in WPA2-PSK, varujejo zaupne dokumente in omogočajo zanesljivo tiskanje. Tiskalnik ima certifikat ENERGY STAR, zato je energetsko učinkovit izbor za podjetja, ki se osredotočajo na trajnost.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: CANON MF667Cdw laserska vse-v-enem naprava, 25 strani/min
- Maksimalna dimenzija tiskanja: 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max)
- Tehnologija tiskanja: Laser (barvni)
- Vrsta naprave: Večfunkcijski tiskalnik
- Teža: 20,8 kg
- Mere( Š x V x G): 42.5 cm x 46.1 cm x 39.7 cm
- Povezljivost: Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n), USB gostitelj
- Vrsta medija: Koverte, Oznake, Navaden papir, recikliran papir, tanek papir, Sijajni papir, papir visoke gramature, Barvni papir, Razglednice
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da (kopiranje) Da (tiskanje)
- Največji priporočen obseg tiskanja: 30000 strani
- Dodatne informacije: ENERGY STAR Kvalificirano
- Podpora za AirPrint: Da
- Priporočeno mesečno število tiskov: 250 - 2500 strani
- Diagonala zaslona dodatno: 5\"
- Hitrost kopiranja: Do 25 ppm (mono) / do 25 ppm (barvno)
- Največja ločljivost kopiranja: Do 600 x 600 dpi (črno-belo) / do 600 x 600 dpi (barvno)
- Hitrost tiskanja: Do 25 ppm (mono) / do 25 ppm (barvno)
- Ločljivost tiskanja: Do 1200 x 1200 dpi (črno-belo) / do 1200 x 1200 dpi (barvno)
- Skeniranje: 600 x 600 dpi
- Izvirna velikost: 128 x 139.7 mm (min) - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max)
- Izvirna vrsta: Listi
- Kapaciteta podajalnika dokumentov: 50 listov
- Standardna kapaciteta papirja: 300 listov
- Kapaciteta ročnega podajalnika: 1 list
- Kapaciteta izhodnih pladnjev: 100 listov
- Razpoložljivost povezav: Da
- Moč: AC 220-240 V (50/60Hz)
- Možnost faksiranja: Super G3 - navaden papir
- Največja hitrost prenosa faksa: 33.6 Kbps
- Ločljivosti faksa: 200 x 400 dpi, 200 x 100 dpi, 200 x 200 dpi, 400 x 400 dpi
- Značilnosti pisarniških naprav: Tiskanje iz USB ključka, podpora za Dropbox, skeniranje na e-pošto, podpora za Google Drive, podpora za OneDrive, skener za FTP, skeniranje na USB gostitelja, skeniraj v oblak, skeniranje na USB napravo
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Canon / Bovenkerkerweg 59 / Amstelveen / Nizozemska / Slovenia@cc.canon-europe.com
| Default | |
| Diagonala zaslona dodatno | 5\" |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Kvalificirano |
| Opis izdelka | CANON MF667Cdw laserska vse-v-enem naprava, 25 strani/min |
| Teža | 20,8 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Moč | AC 220-240 V (50/60Hz) |
| Tehnologija tiskanja | Laser (barvni) |
| Povezljivost | USB, WiFi |
| Hitrost tiskanja | do 30 str/min |
| Velikost zaslona | Večfunkcijski tiskalnik |
| Ločljivost tiskanja | Do 1200 x 1200 dpi (črno-belo) / do 1200 x 1200 dpi (barvno) |
| Mere( Š x V x G) | 42.5 cm x 46.1 cm x 39.7 cm |
| Največja ločljivost kopiranja | Do 600 x 600 dpi (črno-belo) / do 600 x 600 dpi (barvno) |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da (kopiranje) Da (tiskanje) |
| Skeniranje | 600 x 600 dpi |
| Največja hitrost prenosa faksa | 33.6 Kbps |
| Vrsta medija | Koverte, Oznake, Navaden papir, recikliran papir, tanek papir, Sijajni papir, papir visoke gramature, Barvni papir, Razglednice |
| Izvirna velikost | 128 x 139.7 mm (min) - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Ločljivosti faksa | 200 x 400 dpi, 200 x 100 dpi, 200 x 200 dpi, 400 x 400 dpi |
| Največji priporočen obseg tiskanja | 30000 strani |
| Izvirna vrsta | Listi |
| Standardna kapaciteta papirja | 300 listov |
| Hitrost kopiranja | do 30 str/min |
| Kapaciteta podajalnika dokumentov | 50 listov |
| Podpora za AirPrint | Da |
| Priporočeno mesečno število tiskov | 250 - 2500 strani |
| Kapaciteta ročnega podajalnika | 1 list |
| Kapaciteta izhodnih pladnjev | 100 listov |
| Razpoložljivost povezav | Da |
| Možnost faksiranja | Super G3 - navaden papir |
| Značilnosti pisarniških naprav | Tiskanje iz USB ključka, podpora za Dropbox, skeniranje na e-pošto, podpora za Google Drive, podpora za OneDrive, skener za FTP, skeniranje na USB gostitelja, skeniraj v oblak, skeniranje na USB napravo |





