BLAGAJNIŠKI TERMALNI TISKALNIK TIMPOS 80 USL
..
- Brez DDV: 109,89€
- Blagovne znamke Različne znamke POS opreme
- Šifra: AVT155237
- Proizvajalčeva koda: TimPOS 80 USL
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: TimPOS 80 USL
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Dodatne informacije | Kodna tabela 852-latin 2 ; podpora za Win 7/Win 8/Win 8.1/Win 10/Linux |
| Garancija v mesecih | 18 |
| Mere (Š x V x G) | 183,3×140×141,5mm |
| Specifikacije | https://www.dropbox.com/s/ae78k3oevzy94hk/POS%20Printer%20Driver%20Setup%20V7.17.exe?dl=0 |
| Teža | 1,7 kg |
| Tehnologija tiskanja | Termični |
| Povezljivost | USB |
| Tip tiskalnika | Namizni |
| Hitrost tiskanja | 260 mm/s |
| Povezljivost dodatno | USB RS232, LAN |
| Ločljivost tiskanja | 203 dpi |
| Širina medija | 80 mm |
| Samodejni rezalnik | da |
| Barva tiskalnika | črna |

