CANON i-SENSYS LBP325X SFP
CANON i-SENSYS LBP325X SFP Dosežite vrhunske hitrosti tiskanja in prilagodljivo upravljanje z mediji s tem kompaktnim črno-belim enofunkcijskim laserskim tiskalnikom. Tehnične specifikacije: Opis..
- Brez DDV: 421,34€
- Blagovne znamke Canon
- Šifra: ALS3535666
- Proizvajalčeva koda: 3515C004AA
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 3515C004AA
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
CANON i-SENSYS LBP325X SFP
Dosežite vrhunske hitrosti tiskanja in prilagodljivo upravljanje z mediji s tem kompaktnim črno-belim enofunkcijskim laserskim tiskalnikom.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: CANON i-SENSYS LBP325X SFP
- Teža: 12,3 kg
- Mere( Š x V x G): 40.9 cm x 37.6 cm x 27.5 cm
- Brezžične povezave: Print server
- Vrsta tiskalnika: Delovna skupina - laserski tiskalnik - ČB
- Največja velikost medija (po meri): 216 mm x 356 mm
- Največja ločljivost (črno-bela): 1200 x 1200 dpi
- Povezljivost: Gigabit LAN, USB 2.0, USB gostitelj
- Vgrajeni RAM (maks.): 1 GB
- Simulacija jezika: PCL 6, PostScript 3, XPS, PDF, Canon Ultra Fast Rendering (UFRII), JPEG, TIFF
- Vrsta medija: Koverte, Oznake, Navaden papir, Bond papir, recikliran papir, Barvni papir, Razglednice
- Razred velikosti medija: A4/Legal
- Največja velikost medija: A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm)
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da
- Skupna kapaciteta medijev: 650 listov
- Največji priporočen obseg tiskanja: 150000 strani
- Sistemske zahteve: Android, Linux, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Server 2003, Windows 8, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Server 2003 R2, Microsoft Windows Server 2016, Apple iOS, Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows Server 2012 R2, Microsoft Windows Vista, Windows 8.1, Microsoft Windows Server 2008, Windows 10, Apple MacOS X 10.9.5 ali novejši, Microsoft Windows Server 2019, Apple macOS 10.14
- Min. velikost medija (po meri): 76.2 mm x 127 mm
- Podpora za AirPrint: Da
- Priporočeno mesečno število tiskov: 2000 - 7500 strani
- Hitrost tiskanja: Do 43 str./min - črno-belo - A4 (210 x 297 mm) Do 36 ipm - črno-belo obojestransko - A4 (210 x 297 mm)
- Ravnanje z mediji: 100-listni večnamenski pladenj, 550-listna papirna kaseta
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Canon / Bovenkerkerweg 59 / Amstelveen / Nizozemska / Slovenia@cc.canon-europe.com
| Default | |
| Brezžične povezave | Print server |
| Opis izdelka | CANON i-SENSYS LBP325X SFP |
| Teža | 12,3 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | A4/Legal |
| Tehnologija tiskanja | Delovna skupina - laserski tiskalnik - ČB |
| Povezljivost | USB, Mreža |
| Največja velikost medija | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) |
| Hitrost tiskanja | Do 43 str./min - črno-belo - A4 (210 x 297 mm) Do 36 ipm - črno-belo obojestransko - A4 (210 x 297 mm) |
| Največja velikost medija (po meri) | 216 mm x 356 mm |
| Največja ločljivost (črno-bela) | 1200 x 1200 dpi |
| Mere( Š x V x G) | 40.9 cm x 37.6 cm x 27.5 cm |
| Vgrajeni RAM (maks.) | 1 GB |
| Simulacija jezika | PCL 6, PostScript 3, XPS, PDF, Canon Ultra Fast Rendering (UFRII), JPEG, TIFF |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da |
| Vrsta medija | Koverte, Oznake, Navaden papir, Bond papir, recikliran papir, Barvni papir, Razglednice |
| Največji priporočen obseg tiskanja | 150000 strani |
| Sistemske zahteve | Android, Linux, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Server 2003, Windows 8, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Server 2003 R2, Microsoft Windows Server 2016, Apple iOS, Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows Server 2012 R2, Microsoft Windows Vista, Windows 8.1, Microsoft Windows Server 2008, Windows 10, Apple MacOS X 10.9.5 ali novejši, Microsoft Windows Server 2019, Apple macOS 10.14 |
| Skupna kapaciteta medijev | 650 listov |
| Ravnanje z mediji | 100-listni večnamenski pladenj, 550-listna papirna kaseta |
| Min. velikost medija (po meri) | 76.2 mm x 127 mm |
| Podpora za AirPrint | Da |
| Priporočeno mesečno število tiskov | 2000 - 7500 strani |

