HP LaserJet M209d črno-beli laserski tiskalnik A4, samodejni dvostranski tisk (duplex), 600 x 600 dpi, 29 strani/min, kaseta za 150 listov, USB
HP LaserJet M209d črno-beli laserski tiskalnik A4, samodejni dvostranski tisk (duplex), 600 x 600 dpi, 29 strani/min, kaseta za 150 listov, USB HP LaserJet M209d je robusten tiskalnik za delovne skup..
- Brez DDV: 84,92€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: ALS47312975
- Proizvajalčeva koda: 8J9L0F#B19
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 8J9L0F#B19
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HP LaserJet M209d črno-beli laserski tiskalnik A4, samodejni dvostranski tisk (duplex), 600 x 600 dpi, 29 strani/min, kaseta za 150 listov, USB
HP LaserJet M209d je robusten tiskalnik za delovne skupine, zasnovan za povečanje produktivnosti in učinkovitosti v majhnih in srednje velikih ekipah. S impresivno mesečno zmogljivostjo do 20.000 strani in priporočenim mesečnim obsegom 200–2.000 strani je namenjen podjetjem, ki zahtevajo zanesljivost in zmogljivost. Tiskalnik ne le dosega tiskalne hitrosti do 30 strani na minuto, temveč podpira tudi samodejno obojestransko tiskanje, kar omogoča hitro in učinkovito izdelavo obojestranskih dokumentov. Povezava USB 2.0 zagotavlja stabilno in enostavno namestitev ter brezskrbno izkušnjo tiskanja. HP LaserJet M209d je zasnovan tudi z mislijo na vsestranskost in sprejme širok nabor formatov in vrst medijev, od ovojnic in etiket do navadnega papirja in razglednic. Poleg tega se njegova zavezanost k okoljski trajnosti kaže v skladnosti s certifikati Blue Angel in ENERGY STAR, zaradi česar je odlična izbira za okoljsko ozaveščena podjetja, ki želijo zmanjšati svoj vpliv na okolje, hkrati pa ohraniti visoko produktivnost.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP LaserJet M209d črno-beli laserski tiskalnik A4, samodejni dvostranski tisk (duplex), 600 x 600 dpi, 29 strani/min, kaseta za 150 listov, USB
- Teža: 5,6 kg
- Mere( Š x V x G): 35.5 cm x 27.95 cm x 20.5 cm
- Garancija proizvajalca: 1-letna garancija
- Lokalizacija: Angleščina, Francoščina, Nemščina, Italijanščina, Španščina / Evropa
- Vrsta tiskalnika: Delovna skupina - laserski tiskalnik - ČB
- Največja velikost medija (po meri): 216 mm x 356 mm
- Največja ločljivost (črno-bela): 600 x 600 dpi
- Povezljivost: USB 2.0
- Simulacija jezika: PCLmS, URF, PWG
- Vrsta medija: Koverte, Oznake, Navaden papir, Kartonski papir, Razglednice
- Razred velikosti medija: A4/Legal
- Največja velikost medija: A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm)
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da
- Vrsta procesorja: 500 MHz
- Skupna kapaciteta medijev: 150 listov
- Največji priporočen obseg tiskanja: 20000 strani
- Sistemske zahteve: Linux, Windows 11, Microsoft Windows Server 2008 R2 x64 izdaja, Microsoft Windows Server 2012 R2 x64 izdaja, Microsoft Windows Server 2012, 64-bitna različica, Windows 10, Apple macOS 10.12, Apple macOS 10.13, Apple macOS 10.14, Microsoft Windows Server 2016 (64-bit)
- Min. velikost medija (po meri): 102 mm x 152 mm
- Priporočeno mesečno število tiskov: 200 - 2000 strani
- Moč: AC 220-240 V
- Ravnanje z mediji: 150-listov vhodni pladenj
- Vgrajeni bliskovni pomnilnik (maks.): 64 MB (64 MB)
- Število uporabnikov: 1-5 uporabnikov
- Garancija: 12 mesecev
- Gpsr: Hp Inc. / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | 500 MHz |
| Garancija proizvajalca | 1-letna garancija |
| Lokalizacija | Angleščina, Francoščina, Nemščina, Italijanščina, Španščina / Evropa |
| Opis izdelka | HP LaserJet M209d črno-beli laserski tiskalnik A4, samodejni dvostranski tisk (duplex), 600 x 600 dpi, 29 strani/min, kaseta za 150 listov, USB |
| Teža | 5,6 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | A4/Legal |
| Moč | AC 220-240 V |
| Tehnologija tiskanja | Delovna skupina - laserski tiskalnik - ČB |
| Povezljivost | USB 2.0 |
| Število uporabnikov | 1-5 uporabnikov |
| Največja velikost medija | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) |
| Največja velikost medija (po meri) | 216 mm x 356 mm |
| Največja ločljivost (črno-bela) | 600 x 600 dpi |
| Mere( Š x V x G) | 35.5 cm x 27.95 cm x 20.5 cm |
| Simulacija jezika | PCLmS, URF, PWG |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da |
| Vrsta medija | Koverte, Oznake, Navaden papir, Kartonski papir, Razglednice |
| Največji priporočen obseg tiskanja | 20000 strani |
| Sistemske zahteve | Linux, Windows 11, Microsoft Windows Server 2008 R2 x64 izdaja, Microsoft Windows Server 2012 R2 x64 izdaja, Microsoft Windows Server 2012, 64-bitna različica, Windows 10, Apple macOS 10.12, Apple macOS 10.13, Apple macOS 10.14, Microsoft Windows Server 2016 (64-bit) |
| Skupna kapaciteta medijev | 150 listov |
| Ravnanje z mediji | 150-listov vhodni pladenj |
| Vgrajeni bliskovni pomnilnik (maks.) | 64 MB (64 MB) |
| Min. velikost medija (po meri) | 102 mm x 152 mm |
| Priporočeno mesečno število tiskov | 200 - 2000 strani |






