Stacionarna telefonska številka02 250 22 35

E-poštni naslovinfo@pec.si
HP Omen 15 in Omen 17 novi model 2017



Ste pozabili geslo?

Ustvari račun
Renew VROČE Lokacija MikroTik Servis Pišite nam
  Izbrani artikli


Akcija - HP Z2 G4 TWR i79700K 16GB 512GB P2200 W10P

zaloga, omejeno
1.892,13 €
  Najbolje prodajano
TP-LINK TL-SG1016D 16-port gigabit rack mrežno stikalo-switch
UBIQUITI US-8-60W managed 8x POE gigabit UBNT mrežno stikalo switch
TP-LINK TL-SG1024DE 24-port gigabit Easy Smart mrežno stikalo-switch
TP-LINK TL-SG105 5-port gigabit mrežno stikalo-switch
TP-LINK TL-SG108 8-port gigabit mrežno stikalo-switch
UBIQUITI USG Security Gateway usmerjevalnik
Modularni adapter 2 RJ11 ženski 6P6C, črni
Mrežna kartica 10/100 MBps RJ45
N-Way-Switch 24 Port 10/100-19"
N-Way-Switch 24 Port GIGA + 4SFP-19"
Patch panel  8port STP Cat.5e namizni
TP-LINK TL-MR3420 3G/4G N brezžični usmerjevalnik-router
TP-LINK TL-MR6400 4G LTE N300 brezžični usmerjevalnik-router
TP-LINK TL-SF1016D 16-port 10/100Mbps mrežno stikalo-switch
TP-LINK TL-SG1005D 5-port gigabit mrežno stikalo-switch
TP-LINK TL-SG1008D 8-port gigabit mrežno stikalo-switch
TP-LINK TL-SG1016 16-port gigabit mrežno stikalo-switch
TP-LINK TL-SG1024 24-port gigabit rack mrežno stikalo-switch
  Kaj je novega?


Računalnik MEGA Tower S7 i7-12700F/B660/32GB/SSD500GB-NVMe/RTX3060Ti-8GB-HDMI 3xDP /750W-/RGB/Brez OS

dobavljivo
1.699,90 €
HP Elitebook x360
Kategorije
Žični usmerjevalniki (Router)
Žična stikala (Switch)
Žični vmesniki
Kaj je novega?
MIKROTIK hEX S RB760iGS 5-port SFP/PoE Gigabit usmerjevalnik-router
MIKROTIK hEX S RB760iGS 5-port SFP/PoE Gigabit usmerjevalnik-router
Ni na zalogi - preve 69,65 €
UBIQUITI USW-Pro-24-POE Gen2 UniFi 24x POE 2x SFP+ UBNT mrežno stikalo-switch
UBIQUITI USW-Pro-24-POE Gen2 UniFi 24x POE 2x SFP+ UBNT mrežno stikalo-switch
Ni na zalogi - preve 787,23 €
MIKROTIK Cloud router Switch CRS326-24S+2Q+RM 24-portni gigabit SFP mrežno stikalo-switch
MIKROTIK Cloud router Switch CRS326-24S+2Q+RM 24-portni gigabit SFP mrežno stikalo-switch
Ni na zalogi - preve 528,55 €
UBIQUITI USW-24-POE 24x POE 2x SFP UNIFI mrežno stikalo-switch
UBIQUITI USW-24-POE 24x POE 2x SFP UNIFI mrežno stikalo-switch
Ni na zalogi - preve 472,88 €
MIKROTIK CRS112-8P-4S-IN 8-portni gigabit 4x SFP mrežno stikalo-switch
MIKROTIK CRS112-8P-4S-IN 8-portni gigabit 4x SFP mrežno stikalo-switch
Ni na zalogi - preve 216,62 €
UBIQUITI UniFi Switch Pro 48 PoE (USW-PRO-48-PoE) gigabit mrežno stikalo-switch
UBIQUITI UniFi Switch Pro 48 PoE (USW-PRO-48-PoE) gigabit mrežno stikalo-switch
Ni na zalogi - preve 1.121,55 €
MIKROTIK RB260GS 5x Gigabit Ethernet Smart stikalo (CSS106-5G-1S)
MIKROTIK RB260GS 5x Gigabit Ethernet Smart stikalo (CSS106-5G-1S)
Ni na zalogi - preve 49,52 €
MIKROTIK CRS328-24P-4S+RM 24-portni gigabit 4x SFP+ mrežno stikalo-switch
MIKROTIK CRS328-24P-4S+RM 24-portni gigabit 4x SFP+ mrežno stikalo-switch
Ni na zalogi - preve 459,71 €
HPE FlexNetwork Router MSR2003 AC JG411A
HPE FlexNetwork Router MSR2003 AC JG411A
pokličite 813,45 €
HPE Rackmount Kit for FlexNetwork MSR930 Chassis JG852A
HPE Rackmount Kit for FlexNetwork MSR930 Chassis JG852A
pokličite 21,14 €
HPE MSR930 Router, JG511B JG511B
HPE MSR930 Router, JG511B JG511B
pokličite 287,24 €
HPE FlexNetwork MSR954 Chassis Rack Mount Kit JH316A
HPE FlexNetwork MSR954 Chassis Rack Mount Kit JH316A
pokličite 28,91 €
HPE MSR1002 4 AC Router, JG875A JG875A
HPE MSR1002 4 AC Router, JG875A JG875A
pokličite 700,32 €
HPE MSR958 1GbE and Combo Router, JH300A JH300A
HPE MSR958 1GbE and Combo Router, JH300A JH300A
pokličite 526,74 €
HPE MSR958 1GbE/Combo PoE Router, JH301A JH301A
HPE MSR958 1GbE/Combo PoE Router, JH301A JH301A
pokličite 719,64 €
HPE MSR1003 8 AC Router, JG732A JG732A
HPE MSR1003 8 AC Router, JG732A JG732A
pokličite 856,57 €
HPE MSR954 1GbE SFP Router, JH296A JH296A
HPE MSR954 1GbE SFP Router, JH296A JH296A
pokličite 394,30 €
HPE FlexNetwork MSR3064 Router JG404A
HPE FlexNetwork MSR3064 Router JG404A
pokličite 2.962,06 €
HPE MSR954-W 1GbE SFP (WW) Router, JH297A JH297A
HPE MSR954-W 1GbE SFP (WW) Router, JH297A JH297A
pokličite 410,35 €
HPE MSR3044 Router, JG405A JG405A
HPE MSR3044 Router, JG405A JG405A
pokličite 2.427,74 €
HPE FlexNetwork MSR1003 8S AC Router Europe - english JH060A#ABB
HPE FlexNetwork MSR1003 8S AC Router Europe - english JH060A#ABB
pokličite 856,21 €
ZYXEL GS1900-8HP 8-port GbE L2 PoE Smart Switch 802.3at desktop fanless 70 Watt GS1900-8HP-EU0103F
ZYXEL GS1900-8HP 8-port GbE L2 PoE Smart Switch 802.3at desktop fanless 70 Watt GS1900-8HP-EU0103F
dobavljivo 128,11 €
ZYXEL GS1900-48 v2 48-port GbE L2 Smart Switch rackmount GS1900-48-EU0102F
ZYXEL GS1900-48 v2 48-port GbE L2 Smart Switch rackmount GS1900-48-EU0102F
pokličite 278,38 €
ZYXEL GS1915-8EP 8-port GbE PoE Smart hybrid mode Switch standalone or NebulaFlex Cloud 60 Watt 802.3at desktop fanless GS1915-8
ZYXEL GS1915-8EP 8-port GbE PoE Smart hybrid mode Switch standalone or NebulaFlex Cloud 60 Watt 802.3at desktop fanless GS1915-8
dobavljivo 142,86 €
ZYXEL GS1915-8 8-port GbE Smart hybrid mode Switch standalone or NebulaFlex Cloud desktop fanless GS1915-8-EU0101F
ZYXEL GS1915-8 8-port GbE Smart hybrid mode Switch standalone or NebulaFlex Cloud desktop fanless GS1915-8-EU0101F
dobavljivo 80,20 €
ZYXEL XS1930-12F Smart Managed Switch XS1930-12F-ZZ0101F
ZYXEL XS1930-12F Smart Managed Switch XS1930-12F-ZZ0101F
pokličite 569,39 €
ZYXEL GS1100-10HP Unmanaged Switch GS1100-10HP-EU0102F
ZYXEL GS1100-10HP Unmanaged Switch GS1100-10HP-EU0102F
dobavljivo 153,92 €
ZYXEL GS1900-24 v2 24-port GbE L2 Smart Switch rackmount fanless GS1900-24-EU0102F
ZYXEL GS1900-24 v2 24-port GbE L2 Smart Switch rackmount fanless GS1900-24-EU0102F
dobavljivo 167,45 €
ZYXEL MG-108 8 Ports Desktop 2.5G MultiGig unmanaged Switch MG-108-ZZ0101F
ZYXEL MG-108 8 Ports Desktop 2.5G MultiGig unmanaged Switch MG-108-ZZ0101F
pokličite 175,84 €
ZYXEL MG-105 5 Ports Desktop 2.5G MultiGig unmanaged Switch MG-105-ZZ0101F
ZYXEL MG-105 5 Ports Desktop 2.5G MultiGig unmanaged Switch MG-105-ZZ0101F
pokličite 133,65 €
ASUS GX-U1051 5 Port Switch 90IG0680-BO3R00
ASUS GX-U1051 5 Port Switch 90IG0680-BO3R00
dobavljivo 28,12 €
ARUBA X242 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable J9281D
ARUBA X242 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable J9281D
pokličite 122,76 €
ARUBA 1G SFP SX 500m MMF XCVR Renew J4858DR
ARUBA 1G SFP SX 500m MMF XCVR Renew J4858DR
dobavljivo 87,12 €
HPE X132 Transceiver 10G SFP+ LC SR J9150A
HPE X132 Transceiver 10G SFP+ LC SR J9150A
dobavljivo 92,68 €
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable Renew JD095CR
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable Renew JD095CR
dobavljivo 61,56 €
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable RENEW JD096CR
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable RENEW JD096CR
dobavljivo 73,76 €
ZYXEL GS1900-48 48-port GbE L2 Smart Switch rackmount GS1900-48-EU0101F
ZYXEL GS1900-48 48-port GbE L2 Smart Switch rackmount GS1900-48-EU0101F
dobavljivo 275,59 €
ZYXEL RGS200-12P, 12 Port managed PoE Switch, 240 Watt PoE, DIN Rail, IP30, 12-58V DC RGS200-12P-ZZ0101F
ZYXEL RGS200-12P, 12 Port managed PoE Switch, 240 Watt PoE, DIN Rail, IP30, 12-58V DC RGS200-12P-ZZ0101F
pokličite 1.175,09 €
ZYXEL XGS2210-52HP 48 port Gigabit L2 managed PoE+ switch 375 Watt 4x 10G XGS2210-52HP-EU0101F
ZYXEL XGS2210-52HP 48 port Gigabit L2 managed PoE+ switch 375 Watt 4x 10G XGS2210-52HP-EU0101F
dobavljivo 1.781,26 €
ZYXEL XGS2210-52 48 port Gigabit L2 managed switch 4x 10G XGS2210-52-EU0101F
ZYXEL XGS2210-52 48 port Gigabit L2 managed switch 4x 10G XGS2210-52-EU0101F
dobavljivo 1.314,25 €
Digitus