ZYXEL GS1920-24HPv2 28-vratni Smart Managed PoE switch (omrežni preklopnik), 24x Gigabit bakrenih PoE priključkov in 4x Gigabit dual pers
ZYXEL GS1920-24HPv2 28-vratni Smart Managed PoE switch (omrežni preklopnik), 24x Gigabit bakrenih PoE priključkov in 4x Gigabit dual pers Serija GS1920 je idealna za uvajanje v malih in srednjih podj..
- Brez DDV: 284,92€
- Blagovne znamke ZYXEL
- Šifra: ALS3131228
- Proizvajalčeva koda: GS192024HPV2-EU0101F
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: GS192024HPV2-EU0101F
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ZYXEL GS1920-24HPv2 28-vratni Smart Managed PoE switch (omrežni preklopnik), 24x Gigabit bakrenih PoE priključkov in 4x Gigabit dual pers
Serija GS1920 je idealna za uvajanje v malih in srednjih podjetjih v različnih scenarijih, saj njene edinstvene kombinacije priključkov zagotavljajo dolgoročno združljivost omrežja in omogočajo enostavno rast.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ZYXEL GS1920-24HPv2 28-vratni Smart Managed PoE switch (omrežni preklopnik), 24x Gigabit bakrenih PoE priključkov in 4x Gigabit dual pers
- Vrsta naprave: Switch (omrežni preklopnik) - 24 priključkov - upravljalni (smart)
- Teža: 3,8 kg
- Mere( Š x V x G): 44.1 cm x 27 cm x 4.4 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena doživljenjska garancija
- Kapaciteta: QoS hardware queues per port: 8
- Dodatno: Nadzor pretoka, Možnost posodobitve vdelane programske opreme, Označevanje VLAN, Podpora za VLAN, Filtriranje MAC naslovov, IGMP snooping (filtriranje multicast prometa), Podpora za RSTP, zrcaljenje vrat, Podpora za Syslog, Podpora za DiffServ, Filtriranje IP naslovov, Podpora za IPv6, Zaščita pred broadcast poplavami, Zaščita pred preplavitvijo multicast prometa, Nadzor unicast poplav, DHCP odjemalec, Podpora za STP, Podpora za protokol MSTP, Uteženo pravično razporejanje (WFQ), Uteženi Round Robin (WRR), ZyXEL iStacking tehnologija, Kakovost storitev (QoS), Preverjanje DHCP (DHCP snooping), DHCP posrednik, Podpora za RADIUS, MLD snooping (spremljanje MLD-sporočil za učinkovito posredovanje multicast prometa), Baza upravljavskih informacij (MIB), Izolacija vrat, Zaščita vrat, SNMP obvestilo, GVRP (protokol za registracijo VLAN-ov), MVR, NDP, Razred storitve (CoS), Dve različici vdelane programske opreme, Količina v paketu, Zaščita procesorja, ICMP, IGMP proxy, Avtentikacija 802.1X, Zaznavanje podvojenih naslovov, upravljano v oblaku, Podpora za DSCP, 1,5 MB predpomnilnik paketov, Samodejna obnovitev iz stanja ErrDisable., Filtriranje IGMP, Omejevanje IGMP, Podpora VLAN-om glede na protokol, Zaščita izvornih IP naslovov, Preverjanje ARP, Filtriranje VLAN-ov, Zaščita pred zankami, Glasovna VLAN, Zasebni VLAN, VLAN za goste, VLAN, ki temelji na MAC naslovih, VLAN, temeljen na vratih, Neznano (Storm Control), MRSTP, Mac zamrzne
- Protokol za oddaljeno upravljanje: SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, RMON 3, SNMP 2c, RMON 9
- Skladnost s standardi: IEEE 802.1D, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.3z, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1s, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az
- Moč: AC 120/230 V (50/60 Hz)
- Priključki: 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 4 x 10/100/1000
- Vrsta ohišja: Za montažo v omarico 1U
- Podtip: Gigabit Ethernet
- Velikost tabele MAC naslovov: 16K vnosov
- Napajanje prek Ethernet kabla (PoE): PoE+
- PoE proračun: 375 W
- Zmogljivost: Preklopna zmogljivost: 56 Gbps Hitrost posredovanja: 42 Mpps
- Usmerjevalni protokol: IGMP, IGMPv2, IGMPv3
- Garancija: 360 mesecev
- Gpsr: Zyxel / https://support.zyxel.eu/hc/en-us
| Default | |
| Garancija proizvajalca | Omejena doživljenjska garancija |
| Opis izdelka | ZYXEL GS1920-24HPv2 28-vratni Smart Managed PoE switch (omrežni preklopnik), 24x Gigabit bakrenih PoE priključkov in 4x Gigabit dual pers |
| Priključki | 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 4 x 10/100/1000 |
| Teža | 3,8 kg |
| Vrsta ohišja | Za montažo v omarico 1U |
| Kapaciteta | QoS hardware queues per port: 8 |
| Moč | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Podtip | Gigabit Ethernet |
| Velikost zaslona | Switch (omrežni preklopnik) - 24 priključkov - upravljalni (smart) |
| Dodatno | USB, Mreža |
| Mere( Š x V x G) | 44.1 cm x 27 cm x 4.4 cm |
| Protokol za oddaljeno upravljanje | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, RMON 3, SNMP 2c, RMON 9 |
| Zmogljivost | Preklopna zmogljivost: 56 Gbps Hitrost posredovanja: 42 Mpps |
| Skladnost s standardi | IEEE 802.1D, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.3z, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1s, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| Velikost tabele mac naslovov | 16K vnosov |
| Napajanje prek Ethernet kabla (PoE) | PoE+ |
| PoE proračun | 375 W |
| Usmerjevalni protokol | IGMP, IGMPv2, IGMPv3 |



