ZYXEL GS1005-HP, 5-portni Gigabit PoE+ (60 W), nenadzorovan namizni switch (omrežni preklopnik)
ZYXEL GS1005-HP, 5-portni Gigabit PoE+ (60 W), nenadzorovan namizni switch (omrežni preklopnik) Zyxel GS1005HP Gigabit neupravljan PoE switch (omrežni preklopnik) je opremljen s 5 Gigabit Ethernet pr..
- Brez DDV: 35,95€
- Blagovne znamke ZYXEL
- Šifra: ALS3358801
- Proizvajalčeva koda: GS1005HP-EU0101F
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: GS1005HP-EU0101F
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ZYXEL GS1005-HP, 5-portni Gigabit PoE+ (60 W), nenadzorovan namizni switch (omrežni preklopnik)
Zyxel GS1005HP Gigabit neupravljan PoE switch (omrežni preklopnik) je opremljen s 5 Gigabit Ethernet priključki, od katerih so 4 PoE priključki, ki skupaj zagotavljajo do 60 W PoE moči. Z zasnovo plug-and-play se enostavno poveže z napravami, pripravljenimi za PoE, in omogoča varčevanje z energijo brez kompromisov pri zmogljivosti. Naprava zapolnjuje dolgoletno vrzel na trgu neupravljanih PoE switchov (omrežnih preklopnikov), ki podpirajo standard 802.3at, imajo velik PoE proračun in so cenovno dostopni za SOHO in mala podjetja.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ZYXEL GS1005-HP, 5-portni Gigabit PoE+ (60 W), nenadzorovan namizni switch (omrežni preklopnik)
- Vrsta naprave: Switch (omrežni preklopnik) - 5 priključkov - neupravljan
- Teža: 235 g
- Mere( Š x V x G): 12.1 cm x 7.5 cm x 2.6 cm
- Lokalizacija: Evropa
- Dodatno: Podpora za polni duplex, EEE, samodejno dogovarjanje, Nadzor pretoka, Samodejni uplink (samodejni MDI/MDI-X), shranjevanje in posredovanje, 128 KB predpomnilnik paketov, Preprečevanje zank, Kakovost storitev (QoS), Brez ventilatorja
- Skladnost s standardi: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az
- Moč: AC 120/230 V (50/60 Hz)
- Priključki: 4 x 10/100/1000 (PoE+) + 1 x 10/100/1000
- Podtip: Gigabit Ethernet
- Velikost tabele MAC naslovov: 2K vnosov
- Napajanje prek Ethernet kabla (PoE): PoE
- PoE proračun: 60 W
- Podpora za jumbo okvirje: 9KB
- Zmogljivost: Preklopna kapaciteta: 10 Gbps
- Garancija: 360 mesecev
- Gpsr: Zyxel / https://support.zyxel.eu/hc/en-us
| Default | |
| Lokalizacija | Evropa |
| Opis izdelka | ZYXEL GS1005-HP, 5-portni Gigabit PoE+ (60 W), nenadzorovan namizni switch (omrežni preklopnik) |
| Priključki | 4 x 10/100/1000 (PoE+) + 1 x 10/100/1000 |
| Teža | 235 g |
| Moč | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Podtip | Gigabit Ethernet |
| Velikost zaslona | Switch (omrežni preklopnik) - 5 priključkov - neupravljan |
| Dodatno | Podpora za polni duplex, EEE, samodejno dogovarjanje, Nadzor pretoka, Samodejni uplink (samodejni MDI/MDI-X), shranjevanje in posredovanje, 128 KB predpomnilnik paketov, Preprečevanje zank, Kakovost storitev (QoS), Brez ventilatorja |
| Mere( Š x V x G) | 12.1 cm x 7.5 cm x 2.6 cm |
| Zmogljivost | Preklopna kapaciteta: 10 Gbps |
| Skladnost s standardi | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az |
| Velikost tabele mac naslovov | 2K vnosov |
| Napajanje prek Ethernet kabla (PoE) | PoE |
| PoE proračun | 60 W |
| Podpora za jumbo okvirje | 9KB |


