ZYXEL GS1350-12HP, 12-portni upravljani switch (omrežni preklopnik) za CCTV s PoE in dolgim dosegom, 130W
ZYXEL GS1350-12HP, 12-portni upravljani switch (omrežni preklopnik) za CCTV s PoE in dolgim dosegom, 130W Tradicionalno PoE switch (omrežni preklopnik) prenaša napajanje in podatke znotraj omejitve 1..
- Brez DDV: 204,52€
- Blagovne znamke ZYXEL
- Šifra: ALS3525675
- Proizvajalčeva koda: GS1350-12HP-EU0101F
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: GS1350-12HP-EU0101F
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ZYXEL GS1350-12HP, 12-portni upravljani switch (omrežni preklopnik) za CCTV s PoE in dolgim dosegom, 130W
Tradicionalno PoE switch (omrežni preklopnik) prenaša napajanje in podatke znotraj omejitve 100 metrov. Serija GS1350 zadovolji potrebo po postavitvi IP kamer ali napajanju naprav na oddaljenih lokacijah z uporabo obstoječega Cat 5e kabla. Z omogočenim načinom razširjenega dosega lahko takoj dosežete oddaljene postavitve do 250 m. Prihranite denar in trud z le enim PoE. Serija GS1350 vključuje štiri modele z velikimi napajalnimi zmogljivostmi do 375 W, kar omogoča napajanje več IP kamer. Intuitiven LED-indikator na sprednji plošči omogoča pregled stanja PoE v realnem času. Poleg tega one-touch gumb 'Restore' na seriji GS1350 omogoča enostavno obnovitev po napačnih konfiguracijah.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ZYXEL GS1350-12HP, 12-portni upravljani switch (omrežni preklopnik) za CCTV s PoE in dolgim dosegom, 130W
- Vrsta naprave: Switch (omrežni preklopnik) - 8 priključkov - smart
- Teža: 1.63 kg
- Mere( Š x V x G): 26.7 cm x 16.2 cm x 4.4 cm
- Lokalizacija: Evropa
- Dodatno: EEE, Zaščita pred prenapetostjo 4 kV, ESD zaščitnik 8 kV/15 kV, Nadzor pretoka, Filtriranje MAC naslovov, IGMP snooping (filtriranje multicast prometa), Podpora za Syslog, Zaščita pred broadcast poplavami, Zaščita pred preplavitvijo multicast prometa, Nadzor unicast poplav, DHCP odjemalec, Uteženo pravično razporejanje (WFQ), Uteženi Round Robin (WRR), Preverjanje DHCP (DHCP snooping), DHCP posrednik, Podpora za LLDP (Link Layer Discovery Protocol), LACP (protokol za združevanje povezav), Baza upravljavskih informacij (MIB), Izolacija vrat, NDP, Razred storitve (CoS), Dve različici vdelane programske opreme, Količina v paketu, Zaščita procesorja, Podpora za DSCP, LLDP-MED (protokol za odkrivanje medijskih končnih točk), Filtriranje IGMP, Prenašanje VLAN-ov, Zaščita pred zankami
- Protokol za oddaljeno upravljanje: RSTP, SNMP 1, SSH, Telnet, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, RADIUS, RMON 3, SNMP 2c, DHCP, HTTPS, RMON 9, CLI, NTP, ICMP
- Skladnost s standardi: IEEE 802.1D, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.3z, IEEE 802.1w, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 802.3az
- Moč: AC 120/230 V (50/60 Hz)
- Priključki: 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000 (uplink) + 2 x Gigabit SFP (uplink)
- Vrsta ohišja: Montaža v omarico
- Podtip: Gigabit Ethernet
- Velikost tabele MAC naslovov: 8K vnosov
- Napajanje prek Ethernet kabla (PoE): PoE+
- PoE proračun: 130 W
- Zmogljivost: Preklopna zmogljivost: 24 Gbps; hitrost posredovanja: 17,8 Mpps; velikost predpomnilnika paketov: 525 KB
- Usmerjevalni protokol: IGMP, STP, RSTP, IGMPv2, IGMPv3
- Garancija: 360 mesecev
- Gpsr: Zyxel / https://support.zyxel.eu/hc/en-us
| Default | |
| Lokalizacija | Evropa |
| Opis izdelka | ZYXEL GS1350-12HP, 12-portni upravljani switch (omrežni preklopnik) za CCTV s PoE in dolgim dosegom, 130W |
| Priključki | 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000 (uplink) + 2 x Gigabit SFP (uplink) |
| Teža | 1.63 kg |
| Vrsta ohišja | Montaža v omarico |
| Moč | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Podtip | Gigabit Ethernet |
| Velikost zaslona | Switch (omrežni preklopnik) - 8 priključkov - smart |
| Dodatno | USB, Mreža |
| Mere( Š x V x G) | 26.7 cm x 16.2 cm x 4.4 cm |
| Protokol za oddaljeno upravljanje | RSTP, SNMP 1, SSH, Telnet, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, RADIUS, RMON 3, SNMP 2c, DHCP, HTTPS, RMON 9, CLI, NTP, ICMP |
| Zmogljivost | Preklopna zmogljivost: 24 Gbps; hitrost posredovanja: 17,8 Mpps; velikost predpomnilnika paketov: 525 KB |
| Skladnost s standardi | IEEE 802.1D, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.3z, IEEE 802.1w, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| Velikost tabele mac naslovov | 8K vnosov |
| Napajanje prek Ethernet kabla (PoE) | PoE+ |
| PoE proračun | 130 W |
| Usmerjevalni protokol | IGMP, STP, RSTP, IGMPv2, IGMPv3 |



