ZYXEL GS1350-18HP, 18-portni upravljan PoE switch (omrežni preklopnik) za CCTV z dolgim dosegom, 250 W
ZYXEL GS1350-18HP, 18-portni upravljan PoE switch (omrežni preklopnik) za CCTV z dolgim dosegom, 250 W Tradicionalno PoE switch (omrežni preklopnik) prenaša napajanje in podatke znotraj omejitve 100 ..
- Brez DDV: 297,32€
- Blagovne znamke ZYXEL
- Šifra: ALS3525676
- Proizvajalčeva koda: GS1350-18HP-EU0101F
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: GS1350-18HP-EU0101F
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ZYXEL GS1350-18HP, 18-portni upravljan PoE switch (omrežni preklopnik) za CCTV z dolgim dosegom, 250 W
Tradicionalno PoE switch (omrežni preklopnik) prenaša napajanje in podatke znotraj omejitve 100 metrov. Serija GS1350 zadovolji potrebo po postavitvi IP kamer ali napajanju naprav na oddaljenih lokacijah z uporabo obstoječega Cat 5e kabla. Z omogočenim načinom razširjenega dosega lahko takoj dosežete oddaljene postavitve do 250 m. Prihranite denar in trud z le enim PoE. Serija GS1350 vključuje štiri modele z velikimi napajalnimi zmogljivostmi do 375 W, kar omogoča napajanje več IP kamer. Intuitiven LED-indikator na sprednji plošči omogoča pregled stanja PoE v realnem času. Poleg tega one-touch gumb 'Restore' na seriji GS1350 omogoča enostavno obnovitev po napačnih konfiguracijah.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ZYXEL GS1350-18HP, 18-portni upravljan PoE switch (omrežni preklopnik) za CCTV z dolgim dosegom, 250 W
- Vrsta naprave: Pametni switch (omrežni preklopnik) s 16 priključki
- Teža: 2,42 kg
- Mere( Š x V x G): 33 cm x 23 cm x 4.4 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena doživljenjska garancija
- Lokalizacija: Evropa
- Kapaciteta: VLANs supported: 256
- Dodatno: 525 KB predpomnilnik paketov, Zaščita pred prenapetostjo 4 kV, ESD zaščitnik 8 kV/15 kV, Energijsko učinkovit Ethernet, Nadzor pretoka, Podpora za VLAN, Reža za varnostno ključavnico (kabelska ključavnica se prodaja posebej), Filtriranje MAC naslovov, IGMP snooping (filtriranje multicast prometa), Podpora za RSTP, zrcaljenje vrat, Podpora za Syslog, Podpora za IPv6, Zaščita pred broadcast poplavami, Zaščita pred preplavitvijo multicast prometa, Nadzor unicast poplav, DHCP odjemalec, Podpora za STP, Uteženo pravično razporejanje (WFQ), Uteženi Round Robin (WRR), Kakovost storitev (QoS), Preverjanje DHCP (DHCP snooping), DHCP posrednik, Izolacija vrat, SNMP obvestilo, NDP, Razred storitve (CoS), Količina v paketu, IGMP poizvedovalec, Zaščita procesorja, IGMP proxy, Podpora za prikaz dveh slik, DLF, Načrtovanje PoE, IPv4 in IPv6 dual-stack, Podpora za DSCP, LLDP-MED (protokol za odkrivanje medijskih končnih točk), Filtriranje IGMP, Omejevanje IGMP, Prenašanje VLAN-ov, Zaščita pred zankami, Glasovna VLAN, VLAN, ki temelji na MAC naslovih, VLAN, temeljen na vratih, Neznano (Storm Control)
- Protokol za oddaljeno upravljanje: SNMP 1, Telnet, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, RMON 3, SNMP 2c, HTTPS, RMON 9, CLI, SSH-2, NTP, ICMP
- Skladnost s standardi: IEEE 802.1D, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.3z, IEEE 802.1w, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 802.3az
- Moč: AC 120/230 V (50/60 Hz)
- Priključki: 16 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit Ethernet/Gigabit SFP
- Vrsta ohišja: 1U
- Podtip: Gigabit Ethernet
- Velikost tabele MAC naslovov: 8K vnosov
- Napajanje prek Ethernet kabla (PoE): PoE+
- PoE proračun: 250 W
- Zmogljivost: Preklopna zmogljivost: 36 Gbps; Hitrost posredovanja: 26,7 Mpps
- Usmerjevalni protokol: IGMP, IGMPv2, IGMPv3
- Garancija: 360 mesecev
- Gpsr: Zyxel / https://support.zyxel.eu/hc/en-us
| Default | |
| Garancija proizvajalca | Omejena doživljenjska garancija |
| Lokalizacija | Evropa |
| Opis izdelka | ZYXEL GS1350-18HP, 18-portni upravljan PoE switch (omrežni preklopnik) za CCTV z dolgim dosegom, 250 W |
| Priključki | 16 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit Ethernet/Gigabit SFP |
| Teža | 2,42 kg |
| Vrsta ohišja | 1U |
| Kapaciteta | USB, Mreža |
| Moč | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Podtip | Gigabit Ethernet |
| Velikost zaslona | Pametni switch (omrežni preklopnik) s 16 priključki |
| Dodatno | USB, Mreža |
| Mere( Š x V x G) | 33 cm x 23 cm x 4.4 cm |
| Protokol za oddaljeno upravljanje | SNMP 1, Telnet, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, RMON 3, SNMP 2c, HTTPS, RMON 9, CLI, SSH-2, NTP, ICMP |
| Zmogljivost | Preklopna zmogljivost: 36 Gbps; Hitrost posredovanja: 26,7 Mpps |
| Skladnost s standardi | IEEE 802.1D, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.3z, IEEE 802.1w, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| Velikost tabele mac naslovov | 8K vnosov |
| Napajanje prek Ethernet kabla (PoE) | PoE+ |
| PoE proračun | 250 W |
| Usmerjevalni protokol | IGMP, IGMPv2, IGMPv3 |



