ZYXEL XS1930-12HP 8-portni večgigabitni pametno upravljan PoE switch (omrežni preklopnik) z močjo 375 W, podpora 802.3BT, 2 x 10GbE in 2 x SFP+ uplink.
ZYXEL XS1930-12HP 8-portni večgigabitni pametno upravljan PoE switch (omrežni preklopnik) z močjo 375 W, podpora 802.3BT, 2 x 10GbE in 2 x SFP+ uplink. Switch (omrežni preklopnik) serije XS1930 podpi..
- Brez DDV: 543,71€
- Blagovne znamke ZYXEL
- Šifra: ALS3886985
- Proizvajalčeva koda: XS1930-12HP-ZZ0101F
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: XS1930-12HP-ZZ0101F
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ZYXEL XS1930-12HP 8-portni večgigabitni pametno upravljan PoE switch (omrežni preklopnik) z močjo 375 W, podpora 802.3BT, 2 x 10GbE in 2 x SFP+ uplink.
Switch (omrežni preklopnik) serije XS1930 podpira standard IEEE 802.3bz za prenos multi-Gigabit tehnologije po obstoječi kablovski infrastrukturi, kar omogoča večjo pasovno širino brez dragih in motečih nadgradenj kablov.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ZYXEL XS1930-12HP 8-portni večgigabitni pametno upravljan PoE switch (omrežni preklopnik) z močjo 375 W, podpora 802.3BT, 2 x 10GbE in 2 x SFP+ uplink.
- Vrsta naprave: Switch (omrežni preklopnik) - 12 vrat - pameten - podpora za zlaganje
- Teža: 2,8 kg
- Mere( Š x V x G): 33 cm x 23 cm x 4.4 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena doživljenjska garancija
- Dodatno: Nadzor pretoka, Energijsko učinkovit Ethernet, Filtriranje MAC naslovov, IGMP snooping (filtriranje multicast prometa), Podpora za RSTP, zrcaljenje vrat, Podpora za Syslog, Označen VLAN, Podpora za DiffServ, Filtriranje IP naslovov, Podpora za IPv6, Zaščita pred broadcast poplavami, WRR (Weighted Round Robin) razporejanje čakalnih vrst, Zaščita pred preplavitvijo multicast prometa, Nadzor unicast poplav, DHCP odjemalec, Podpora za STP, Preprečevanje zank, Podpora za protokol MSTP, Uteženo pravično razporejanje (WFQ), Podpora za ACL, ZyXEL iStacking tehnologija, Kakovost storitev (QoS), Preverjanje DHCP (DHCP snooping), DHCP posrednik, Podpora za LLDP (Link Layer Discovery Protocol), LACP (protokol za združevanje povezav), MLD snooping (spremljanje MLD-sporočil za učinkovito posredovanje multicast prometa), Izolacija vrat, Zaščita vrat, NTP strežnik, SNMP obvestilo, GVRP (protokol za registracijo VLAN-ov), Vezava IP in MAC naslovov, ZON, MVR, NDP, Razred storitve (CoS), Dve različici vdelane programske opreme, Količina v paketu, Zaščita procesorja, Omejevanje hitrosti na podlagi pravil, 2 MB predpomnilnik paketov, IGMP proxy, Samodejna obnovitev iz stanja ErrDisable., Filtriranje IGMP, Omejevanje IGMP, Zaščita izvornih IP naslovov, Preverjanje ARP
- Protokol za oddaljeno upravljanje: SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, RMON 3, SNMP 2c, RMON 9, CLI
- Skladnost s standardi: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3z, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1s, IEEE 802.3at, IEEE 802.3an, IEEE 802.3bt
- Moč: AC 120/230 V (50/60 Hz)
- Priključki: 8 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T (PoE++) + 2 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T + 2 x 10 Gigabit SFP+
- Vrsta ohišja: Montaža v omarico
- Podtip: 10 Gigabit Ethernet
- Velikost tabele MAC naslovov: 16K vnosov
- Napajanje prek Ethernet kabla (PoE): PoE++
- PoE proračun: 375 W
- Zmogljivost: Preklopna zmogljivost: 240 Gbps. Zmogljivost posredovanja: 178,5 Mpps.
- Usmerjevalni protokol: IGMP, policy-based routing (PBR), IGMPv2, IGMPv3
- Garancija: 360 mesecev
- Gpsr: Zyxel / https://support.zyxel.eu/hc/en-us
| Default | |
| Garancija proizvajalca | Omejena doživljenjska garancija |
| Opis izdelka | ZYXEL XS1930-12HP 8-portni večgigabitni pametno upravljan PoE switch (omrežni preklopnik) z močjo 375 W, podpora 802.3BT, 2 x 10GbE in 2 x SFP+ uplink. |
| Priključki | 8 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T (PoE++) + 2 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T + 2 x 10 Gigabit SFP+ |
| Teža | 2,8 kg |
| Vrsta ohišja | Montaža v omarico |
| Moč | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Podtip | 10 Gigabit Ethernet |
| Velikost zaslona | Switch (omrežni preklopnik) - 12 vrat - pameten - podpora za zlaganje |
| Dodatno | USB, Mreža |
| Mere( Š x V x G) | 33 cm x 23 cm x 4.4 cm |
| Protokol za oddaljeno upravljanje | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, RMON 3, SNMP 2c, RMON 9, CLI |
| Zmogljivost | Preklopna zmogljivost: 240 Gbps. Zmogljivost posredovanja: 178,5 Mpps. |
| Skladnost s standardi | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3z, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1s, IEEE 802.3at, IEEE 802.3an, IEEE 802.3bt |
| Velikost tabele mac naslovov | 16K vnosov |
| Napajanje prek Ethernet kabla (PoE) | PoE++ |
| PoE proračun | 375 W |
| Usmerjevalni protokol | IGMP, policy-based routing (PBR), IGMPv2, IGMPv3 |
