ZYXEL GS2220-10HP za EU regijo, 8-portni GbE L2 PoE switch (omrežni preklopnik) z GbE uplinkom, vključno z 1-letno licenco NCC Pro Pack.
ZYXEL GS2220-10HP za EU regijo, 8-portni GbE L2 PoE switch (omrežni preklopnik) z GbE uplinkom, vključno z 1-letno licenco NCC Pro Pack. Serija Zyxel GS2220 sestavljajo popolnoma opremljeni gigabitni..
- Brez DDV: 298,31€
- Blagovne znamke ZYXEL
- Šifra: ALS3915257
- Proizvajalčeva koda: GS2220-10HP-EU0101F
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: GS2220-10HP-EU0101F
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ZYXEL GS2220-10HP za EU regijo, 8-portni GbE L2 PoE switch (omrežni preklopnik) z GbE uplinkom, vključno z 1-letno licenco NCC Pro Pack.
Serija Zyxel GS2220 sestavljajo popolnoma opremljeni gigabitni dostopni switche (omrežni preklopniki) sloja 2, zasnovani za potrebe združenega prenosa podatkov, videa in glasu. Poleg popolnoma upravljivega nabora funkcij sloja 2 vključujejo tudi sodobno tehnologijo Zyxel NebulaFlex Pro za upravljanje v oblaku.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ZYXEL GS2220-10HP za EU regijo, 8-portni GbE L2 PoE switch (omrežni preklopnik) z GbE uplinkom, vključno z 1-letno licenco NCC Pro Pack.
- Vrsta naprave: switch (omrežni preklopnik) - 8 vrat - upravljan
- Teža: 1.8 kg
- Mere( Š x V x G): 26.7 cm x 16.2 cm x 4.4 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena doživljenjska garancija
- Lokalizacija: Evropa
- Dodatno: Nadzor pretoka, EEE, Označevanje VLAN, IGMP snooping (filtriranje multicast prometa), zrcaljenje vrat, Podpora za Syslog, Filtriranje IP naslovov, sFlow, DHCP odjemalec, ZyXEL iStacking tehnologija, Kakovost storitev (QoS), DHCP posrednik, Podpora za LACP, Podpora za LLDP (Link Layer Discovery Protocol), MLD snooping (spremljanje MLD-sporočil za učinkovito posredovanje multicast prometa), Baza upravljavskih informacij (MIB), Izolacija vrat, Zaščita vrat, GVRP (protokol za registracijo VLAN-ov), Root Guard, MVR, Razred storitve (CoS), Podpora za prikaz dveh slik, upravljano v oblaku, Podpora za DSCP, LLDP-MED (protokol za odkrivanje medijskih končnih točk), Samodejna obnovitev iz stanja ErrDisable., Zaščita izvornih IP naslovov, Preverjanje ARP, Zaščita pred zankami, MRSTP
- Protokol za oddaljeno upravljanje: RSTP, SNMP 1, Telnet, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, RADIUS, RMON 3, SNMP 2c, DHCP, RMON 9, CLI, SSH-2, TFTP, NTP, ICMP, TACACS+
- Skladnost s standardi: IEEE 802.1D, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.3z, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1s, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az
- Moč: AC 120/230 V (50/60 Hz)
- Priključki: 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit SFP
- Vrsta ohišja: Montaža v omarico
- Podtip: Gigabit Ethernet
- Velikost tabele MAC naslovov: 16K vnosov
- Napajanje prek Ethernet kabla (PoE): PoE+
- PoE proračun: 180 W
- Zmogljivost: Preklopna zmogljivost: 20 Gbps Hitrost posredovanja: 15 Mpps Velikost predpomnilnika paketov: 1.5 MB
- Usmerjevalni protokol: IGMP, STP, RSTP, MSTP, IGMPv2, IGMPv3, static IPv4 routing, static IPv6 routing, MLD
- Garancija: 360 mesecev
- Gpsr: Zyxel / https://support.zyxel.eu/hc/en-us
| Default | |
| Garancija proizvajalca | Omejena doživljenjska garancija |
| Lokalizacija | Evropa |
| Opis izdelka | ZYXEL GS2220-10HP za EU regijo, 8-portni GbE L2 PoE switch (omrežni preklopnik) z GbE uplinkom, vključno z 1-letno licenco NCC Pro Pack. |
| Priključki | 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit SFP |
| Teža | 1.8 kg |
| Vrsta ohišja | Montaža v omarico |
| Moč | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Podtip | Gigabit Ethernet |
| Velikost zaslona | switch (omrežni preklopnik) - 8 vrat - upravljan |
| Dodatno | USB, Mreža |
| Mere( Š x V x G) | 26.7 cm x 16.2 cm x 4.4 cm |
| Protokol za oddaljeno upravljanje | RSTP, SNMP 1, Telnet, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, RADIUS, RMON 3, SNMP 2c, DHCP, RMON 9, CLI, SSH-2, TFTP, NTP, ICMP, TACACS+ |
| Zmogljivost | Preklopna zmogljivost: 20 Gbps Hitrost posredovanja: 15 Mpps Velikost predpomnilnika paketov: 1.5 MB |
| Skladnost s standardi | IEEE 802.1D, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.3z, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1s, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| Velikost tabele mac naslovov | 16K vnosov |
| Napajanje prek Ethernet kabla (PoE) | PoE+ |
| PoE proračun | 180 W |
| Usmerjevalni protokol | IGMP, STP, RSTP, MSTP, IGMPv2, IGMPv3, static IPv4 routing, static IPv6 routing, MLD |



