ZYXEL Zyxel GS1900-48HP v2, 48-portni GbE L2 Smart switch (omrežni preklopnik), 170 W, za vgradnjo v rack
ZYXEL Zyxel GS1900-48HP v2, 48-portni GbE L2 Smart switch (omrežni preklopnik), 170 W, za vgradnjo v rack Linija ZyXEL GS1900 ponuja funkcije, zmogljivost in prilagodljivost, ki jih boste potrebovali..
- Brez DDV: 396,38€
- Blagovne znamke ZYXEL
- Šifra: ALS4114847
- Proizvajalčeva koda: GS190048HPV2-EU0101F
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: GS190048HPV2-EU0101F
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ZYXEL Zyxel GS1900-48HP v2, 48-portni GbE L2 Smart switch (omrežni preklopnik), 170 W, za vgradnjo v rack
Linija ZyXEL GS1900 ponuja funkcije, zmogljivost in prilagodljivost, ki jih boste potrebovali za optimizacijo vašega omrežja, ter učinkovitost za znižanje stroškov. Naša zmogljiva in energijsko pametna linija upravljanih switch (omrežni preklopnik) je zasnovana za znižanje stroškov in zaščito vaše naložbe z inteligentnimi možnostmi PoE z visoko močjo ter optimizirano porabo energije. V ponudbi so switchi (omrežni preklopniki) s 8–48 priključki, modeli s PoE z visoko močjo in možnostmi SFP uplink. Napredno upravljanje prometa je vključeno kot standard skupaj z vsemi ostalimi funkcijami, ki jih pričakujete od ZyXEL switcha (omrežnega preklopnika), vključno z uporabniku prijaznim spletnim upravljanjem, podporo za IPv6 in integrirano varnostjo.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ZYXEL Zyxel GS1900-48HP v2, 48-portni GbE L2 Smart switch (omrežni preklopnik), 170 W, za vgradnjo v rack
- Vrsta naprave: Switch (omrežni preklopnik) - 48 vrat - upravljalni
- Teža: 3,55 kg
- Mere( Š x V x G): 44.1 cm x 27 cm x 4.4 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena doživljenjska garancija
- Dodatno: 525 KB predpomnilnik paketov, EEE, Možnost posodobitve vdelane programske opreme, Nadzor pretoka, Označevanje VLAN, Preprečevanje DoS napadov, Reža za varnostno ključavnico (kabelska ključavnica se prodaja posebej), RRSTP, Filtriranje MAC naslovov, IGMP snooping (filtriranje multicast prometa), zrcaljenje vrat, Podpora pri povratnem tlaku, Podpora za Syslog, pol-dupleksni način, Samodejni uplink (samodejni MDI/MDI-X), Način polnega dupleksa, Podpora za IPv6, shranjevanje in posredovanje, WRR (Weighted Round Robin) razporejanje čakalnih vrst, DHCP odjemalec, Podpora za STP, Podpora za protokol MSTP, Kakovost storitev (QoS), Omejitev hitrosti, Podpora za LLDP (Link Layer Discovery Protocol), Zaščita vrat, NDP, Razred storitve (CoS), Dve različici vdelane programske opreme, Pogoji uporabe, Zaščita pred prometnimi nevihtami, Količina v paketu, ICMP, Latenca (lag), MIB II, Preslikava prioritet, Načrtovanje PoE, Pametni ventilator, LLDP-MED (protokol za odkrivanje medijskih končnih točk), Glasovna VLAN, VLAN za goste
- Protokol za oddaljeno upravljanje: HTTP, RSTP, SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, RADIUS, RMON 3, DHCP, RMON 9, IPv6, NTP, ICMP, TACACS+
- Skladnost s standardi: IEEE 802.1D, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1s, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az
- Moč: AC 100-240 V (50/60 Hz)
- Priključki: 48 x 10/100/1000 (24 PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink)
- Vrsta ohišja: Montaža v omarico
- Podtip: Gigabit Ethernet
- Velikost tabele MAC naslovov: 8K vnosov
- Napajanje prek Ethernet kabla (PoE): PoE+
- PoE proračun: 170 W
- Podpora za jumbo okvirje: 9KB
- Zmogljivost: Preklopna zmogljivost: 100 Gbps Hitrost posredovanja: 74 Mpps
- Usmerjevalni protokol: IGMP, STP, RSTP, MSTP, IGMPv2, IGMPv3
- Garancija: 360 mesecev
- Gpsr: Zyxel / https://support.zyxel.eu/hc/en-us
| Default | |
| Garancija proizvajalca | Omejena doživljenjska garancija |
| Opis izdelka | ZYXEL Zyxel GS1900-48HP v2, 48-portni GbE L2 Smart switch (omrežni preklopnik), 170 W, za vgradnjo v rack |
| Priključki | 48 x 10/100/1000 (24 PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) |
| Teža | 3,55 kg |
| Vrsta ohišja | Montaža v omarico |
| Moč | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Podtip | Gigabit Ethernet |
| Velikost zaslona | Switch (omrežni preklopnik) - 48 vrat - upravljalni |
| Dodatno | USB, Mreža |
| Mere( Š x V x G) | 44.1 cm x 27 cm x 4.4 cm |
| Protokol za oddaljeno upravljanje | HTTP, RSTP, SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, RADIUS, RMON 3, DHCP, RMON 9, IPv6, NTP, ICMP, TACACS+ |
| Zmogljivost | Preklopna zmogljivost: 100 Gbps Hitrost posredovanja: 74 Mpps |
| Skladnost s standardi | IEEE 802.1D, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1s, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| Velikost tabele mac naslovov | 8K vnosov |
| Napajanje prek Ethernet kabla (PoE) | PoE+ |
| PoE proračun | 170 W |
| Podpora za jumbo okvirje | 9KB |
| Usmerjevalni protokol | IGMP, STP, RSTP, MSTP, IGMPv2, IGMPv3 |



