ZYXEL GS1900-8HP 8-portni GbE L2 PoE Smart switch (omrežni preklopnik) 802.3at, namizna brezventilatorska izvedba, 70 W
ZYXEL GS1900-8HP 8-portni GbE L2 PoE Smart switch (omrežni preklopnik) 802.3at, namizna brezventilatorska izvedba, 70 W Pametni upravljani switch (omrežni preklopnik) serije ZyXEL GS1900 z Gigabitno ..
- Brez DDV: 103,05€
- Blagovne znamke ZYXEL
- Šifra: ALS4587145
- Proizvajalčeva koda: GS1900-8HP-EU0103F
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: GS1900-8HP-EU0103F
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ZYXEL GS1900-8HP 8-portni GbE L2 PoE Smart switch (omrežni preklopnik) 802.3at, namizna brezventilatorska izvedba, 70 W
Pametni upravljani switch (omrežni preklopnik) serije ZyXEL GS1900 z Gigabitno hitrostjo in osnovnimi funkcijami upravljanja prinaša vašemu poslovnemu omrežju več prilagodljivosti in povezljivosti. Z zagotavljanjem GbE do namiznih switchov z energijsko varčnimi funkcijami, brezventilatorsko zasnovo in polno podporo za IPv6 bo vaše omrežje pripravljeno na prihodnje razširitve. Poleg tega 8-portni switch (omrežni preklopnik) GS1900-8HP Gigabit izpolnjuje standard IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE) Plus. Celotna serija GS1900 je zasnovana z uporabnimi funkcijami in naprednimi zmogljivostmi, ki vašim omrežjem zagotavljajo hitrost, varnost in tiho delovanje v pisarniškem okolju.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ZYXEL GS1900-8HP 8-portni GbE L2 PoE Smart switch (omrežni preklopnik) 802.3at, namizna brezventilatorska izvedba, 70 W
- Vrsta naprave: Switch (omrežni preklopnik) - 8 priključkov - smart
- Teža: 660 g
- Mere( Š x V x G): 25 cm x 10.4 cm x 2.7 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena doživljenjska garancija
- Dodatno: 525 KB predpomnilnik paketov, Nadzor pretoka, Energijsko učinkovit Ethernet, Podpora za VLAN, Preprečevanje DoS napadov, IGMP snooping (filtriranje multicast prometa), Podpora za Syslog, Samodejni uplink (samodejni MDI/MDI-X), Označen VLAN, Podpora za IPv6, shranjevanje in posredovanje, WRR (Weighted Round Robin) razporejanje čakalnih vrst, Kakovost storitev (QoS), Nadzor pasovne širine na posameznem priključku, Brez ventilatorja, Podpora za LACP, Podpora za LLDP (Link Layer Discovery Protocol), Baza upravljavskih informacij (MIB), Zaščita vrat, Razred storitve (CoS), Količina v paketu
- Protokol za oddaljeno upravljanje: HTTP, SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, RMON 3, RMON 9
- Skladnost s standardi: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.1x, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 802.3az
- Moč: AC 100-240 V
- Priključki: 8 x 10/100/1000 (PoE+)
- Podtip: Gigabit Ethernet
- Velikost tabele MAC naslovov: 8K vnosov
- Napajanje prek Ethernet kabla (PoE): PoE+
- PoE proračun: 70 W
- Podpora za jumbo okvirje: 9000 bytes
- Zmogljivost: Preklopna zmogljivost: 16 Gbps Zmogljivost posredovanja: 11,9 Mpps
- Usmerjevalni protokol: IGMP, IGMPv2, IGMPv3
- Garancija: 60 mesecev
- Gpsr: Zyxel / https://support.zyxel.eu/hc/en-us
| Default | |
| Garancija proizvajalca | Omejena doživljenjska garancija |
| Opis izdelka | ZYXEL GS1900-8HP 8-portni GbE L2 PoE Smart switch (omrežni preklopnik) 802.3at, namizna brezventilatorska izvedba, 70 W |
| Priključki | 8 x 10/100/1000 (PoE+) |
| Teža | 660 g |
| Moč | AC 100-240 V |
| Podtip | Gigabit Ethernet |
| Velikost zaslona | Switch (omrežni preklopnik) - 8 priključkov - smart |
| Dodatno | USB, Mreža |
| Mere( Š x V x G) | 25 cm x 10.4 cm x 2.7 cm |
| Protokol za oddaljeno upravljanje | HTTP, SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, RMON 3, RMON 9 |
| Zmogljivost | Preklopna zmogljivost: 16 Gbps Zmogljivost posredovanja: 11,9 Mpps |
| Skladnost s standardi | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.1x, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| Velikost tabele mac naslovov | 8K vnosov |
| Napajanje prek Ethernet kabla (PoE) | PoE+ |
| PoE proračun | 70 W |
| Podpora za jumbo okvirje | 9000 bytes |
| Usmerjevalni protokol | IGMP, IGMPv2, IGMPv3 |
