ZYXEL XMG1915-10EP 8-portni 2,5GbE, 2 x SFP+, 8 x PoE++ (802.3bt) 130W, Smart switch (omrežni preklopnik)
ZYXEL XMG1915-10EP 8-portni 2,5GbE, 2 x SFP+, 8 x PoE++ (802.3bt) 130W, Smart switch (omrežni preklopnik) Zyxel XMG1915-10EP switch (omrežni preklopnik) je zasnovan za izpolnjevanje zahtev sodobnih o..
- Brez DDV: 250,36€
- Blagovne znamke ZYXEL
- Šifra: ALS46757909
- Proizvajalčeva koda: XMG1915-10EP-EU0101F
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: XMG1915-10EP-EU0101F
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ZYXEL XMG1915-10EP 8-portni 2,5GbE, 2 x SFP+, 8 x PoE++ (802.3bt) 130W, Smart switch (omrežni preklopnik)
Zyxel XMG1915-10EP switch (omrežni preklopnik) je zasnovan za izpolnjevanje zahtev sodobnih omrežij in ponuja kombinacijo zmogljivosti, varnosti ter upravljivosti. S 8 2.5GBase-T priključki, ki podpirajo PoE++, in 2 SFP+ priključki zagotavlja vsestranske možnosti povezovanja za različne naprave in aplikacije. Varnost je prednostna naloga; vključuje RADIUS overjanje, šifriranje SHA-2 in SSL ter napredne mehanizme zaščite omrežja za zagotavljanje varnega omrežnega okolja. Switch (omrežni preklopnik) ponuja tudi obsežne zmogljivosti upravljanja omrežja, vključno s protokoli SNMP, RMON in HTTPS, ter uporabniku prijazen spletni GUI za učinkovito spremljanje in vzdrževanje omrežja. Njegova visoka zmogljivost je združena z zanesljivostjo; trpežna zasnova vključuje brezventilatorsko delovanje za tih obrat in visoko MTBF za dolgoročno rabo. Poleg tega je Zyxel XMG1915-10EP energijsko učinkovit in izpolnjuje standard IEEE 802.3az, kar ga naredi idealno izbiro za podjetja, ki želijo optimizirati zmogljivost omrežja ter hkrati zmanjšati vpliv na okolje.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ZYXEL XMG1915-10EP 8-portni 2,5GbE, 2 x SFP+, 8 x PoE++ (802.3bt) 130W, Smart switch (omrežni preklopnik)
- Vrsta naprave: Switch (omrežni preklopnik) - 10 vrat - L3 Lite - smart
- Teža: 780 g
- Mere( Š x V x G): 25 cm x 10.4 cm x 2.7 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena doživljenjska garancija
- Lokalizacija: Evropa
- Kapaciteta: IPv4 forwarding table entries: 128 IPv6 forwarding table entries: 128 Routing tables: 8 IP interfaces: 8 Packet buffer size: 1.5 MB
- Dodatno: Brez ventilatorja, 2 kV ESD zaščita, Zaščita pred elektrostatičnim razelektrjenjem (ESD), Zaščita pred prenapetostjo 1 kV, Možnost posodobitve vdelane programske opreme, Podpora za VLAN, IGMP snooping (filtriranje multicast prometa), Statično usmerjanje, Podpora za IPv6, DHCP odjemalec, Uteženo pravično razporejanje (WFQ), Uteženi Round Robin (WRR), Kakovost storitev (QoS), Preverjanje DHCP (DHCP snooping), LACP (protokol za združevanje povezav), Podpora za IPv4, spletni portal za upravljanje z grafičnim uporabniškim vmesnikom (web GUI), Izolacija vrat, Zaščita vrat, DHCPv6 posrednik, NTP strežnik, DAD, ZON, Razred storitve (CoS), Zaščita pred prometnimi nevihtami, Količina v paketu, Zaščita procesorja, Podpora MIB, Avtentikacija po MAC naslovu, Podpora za DSCP, Glasovna VLAN, VLAN, temeljen na vratih, Mac zamrzne
- Protokol za oddaljeno upravljanje: SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, RMON 3, SNMP 2c, HTTPS, RMON 9, SSH-2, Syslog
- Skladnost s standardi: IEEE 802.1D, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3z, IEEE 802.1w, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1s, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bz
- Moč: AC 100-240 V (50/60 Hz)
- Priključki: 8 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 2 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+
- Podtip: 2.5 Gigabit Ethernet
- Velikost tabele MAC naslovov: 16K vnosov
- Napajanje prek Ethernet kabla (PoE): PoE++
- PoE proračun: 130 W
- Podpora za jumbo okvirje: 12000 bytes
- Zmogljivost: Preklopna zmogljivost: 80 Gbps; Hitrost posredovanja: 59,5 Mpps
- Garancija: 60 mesecev
- Gpsr: Zyxel / https://support.zyxel.eu/hc/en-us
| Default | |
| Garancija proizvajalca | Omejena doživljenjska garancija |
| Lokalizacija | Evropa |
| Opis izdelka | ZYXEL XMG1915-10EP 8-portni 2,5GbE, 2 x SFP+, 8 x PoE++ (802.3bt) 130W, Smart switch (omrežni preklopnik) |
| Priključki | 8 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 2 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ |
| Teža | 780 g |
| Kapaciteta | IPv4 forwarding table entries: 128 IPv6 forwarding table entries: 128 Routing tables: 8 IP interfaces: 8 Packet buffer size: 1.5 MB |
| Moč | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Podtip | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Velikost zaslona | Switch (omrežni preklopnik) - 10 vrat - L3 Lite - smart |
| Dodatno | USB, Mreža |
| Mere( Š x V x G) | 25 cm x 10.4 cm x 2.7 cm |
| Protokol za oddaljeno upravljanje | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, RMON 3, SNMP 2c, HTTPS, RMON 9, SSH-2, Syslog |
| Zmogljivost | Preklopna zmogljivost: 80 Gbps; Hitrost posredovanja: 59,5 Mpps |
| Skladnost s standardi | IEEE 802.1D, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3z, IEEE 802.1w, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1s, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bz |
| Velikost tabele mac naslovov | 16K vnosov |
| Napajanje prek Ethernet kabla (PoE) | PoE++ |
| PoE proračun | 130 W |
| Podpora za jumbo okvirje | 12000 bytes |

