ZYXEL XMG1915-18EP, 16-portni 2.5GbE, 2 SFP+, 8 x PoE++ 802.3bt 180W, pametni switch (omrežni preklopnik)
ZYXEL XMG1915-18EP, 16-portni 2.5GbE, 2 SFP+, 8 x PoE++ 802.3bt 180W, pametni switch (omrežni preklopnik) Zyxel XMG1915-18EP switch (omrežni preklopnik) je zasnovan tako, da zadovolji zahteve sodobni..
- Brez DDV: 394,92€
- Blagovne znamke ZYXEL
- Šifra: ALS46757910
- Proizvajalčeva koda: XMG1915-18EP-EU0101F
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: XMG1915-18EP-EU0101F
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ZYXEL XMG1915-18EP, 16-portni 2.5GbE, 2 SFP+, 8 x PoE++ 802.3bt 180W, pametni switch (omrežni preklopnik)
Zyxel XMG1915-18EP switch (omrežni preklopnik) je zasnovan tako, da zadovolji zahteve sodobnih omrežij in ponuja kombinacijo zmogljivosti, varnosti in povezljivosti. Z 18 priključki, vključno z 8, ki podpirajo 2.5GBase-T (PoE++), in z 2 SFP+ priključkoma zagotavlja prilagodljive možnosti povezave za širok nabor naprav. Ta switch (omrežni preklopnik) je zmogljiv, s 120 Gbps prepustnostjo in 89.2 Mpps hitrostjo posredovanja paketov, ter zagotavlja varno omrežno okolje z avtentikacijo RADIUS in šifrirnimi algoritmi SHA-2 in SSL. Njegove robustne varnostne funkcije dopolnjujejo napredne zmogljivosti upravljanja omrežja, vključno s podporo za SNMP, RMON in HTTPS, vse to pa je dostopno preko intuitivnega spletnega upravljalskega vmesnika (web GUI). Zyxel XMG1915-18EP je grajen za dolgo življenjsko dobo, s povprečnim časom med okvarami (MTBF) več kot 954,032 ur, in je zaščiten pred električnimi prenapetostmi ter statično razelektritvijo z 1KV zaščito pred prenapetostjo in 2KV ESD zaščito. Ta switch (omrežni preklopnik) je idealna rešitev za podjetja, ki želijo nadgraditi omrežno infrastrukturo z zanesljivo, visoko zmogljivo in varno napravo.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ZYXEL XMG1915-18EP, 16-portni 2.5GbE, 2 SFP+, 8 x PoE++ 802.3bt 180W, pametni switch (omrežni preklopnik)
- Vrsta naprave: 16-portni switch (omrežni preklopnik) - L3 Lite - smart
- Teža: 2,6 kg
- Mere( Š x V x G): 33 cm x 23 cm x 4.4 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena doživljenjska garancija
- Lokalizacija: Evropa
- Kapaciteta: IPv4 forwarding table entries: 128 IPv6 forwarding table entries: 128 Routing tables: 8 IP interfaces: 8 Packet buffer size: 1.5 MB
- Dodatno: 2 kV ESD zaščita, Zaščita pred elektrostatičnim razelektrjenjem (ESD), Zaščita pred prenapetostjo 1 kV, Možnost posodobitve vdelane programske opreme, Podpora za VLAN, IGMP snooping (filtriranje multicast prometa), Statično usmerjanje, Podpora za IPv6, DHCP odjemalec, Uteženo pravično razporejanje (WFQ), Uteženi Round Robin (WRR), Kakovost storitev (QoS), Preverjanje DHCP (DHCP snooping), LACP (protokol za združevanje povezav), Podpora za IPv4, spletni portal za upravljanje z grafičnim uporabniškim vmesnikom (web GUI), Izolacija vrat, Zaščita vrat, DHCPv6 posrednik, NTP strežnik, DAD, ZON, Razred storitve (CoS), Zaščita pred prometnimi nevihtami, Količina v paketu, Zaščita procesorja, Podpora MIB, Avtentikacija po MAC naslovu, Podpora za DSCP, Glasovna VLAN, VLAN, temeljen na vratih, Mac zamrzne
- Protokol za oddaljeno upravljanje: SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, RMON 3, SNMP 2c, HTTPS, RMON 9, SSH-2, Syslog
- Skladnost s standardi: IEEE 802.1D, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3z, IEEE 802.1w, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1s, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bz
- Moč: AC 100-240 V (50/60 Hz)
- Priključki: 8 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 8 x 100/1000/2.5G + 2 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+
- Vrsta ohišja: Montaža v omarico
- Podtip: 2.5 Gigabit Ethernet
- Velikost tabele MAC naslovov: 16K vnosov
- Napajanje prek Ethernet kabla (PoE): PoE++
- PoE proračun: 180 W
- Podpora za jumbo okvirje: 12000 bytes
- Zmogljivost: Preklopna zmogljivost: 120 Gbps Hitrost posredovanja: 89.2 Mpps
- Garancija: 60 mesecev
- Gpsr: Zyxel / https://support.zyxel.eu/hc/en-us
| Default | |
| Garancija proizvajalca | Omejena doživljenjska garancija |
| Lokalizacija | Evropa |
| Opis izdelka | ZYXEL XMG1915-18EP, 16-portni 2.5GbE, 2 SFP+, 8 x PoE++ 802.3bt 180W, pametni switch (omrežni preklopnik) |
| Priključki | 8 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 8 x 100/1000/2.5G + 2 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ |
| Teža | 2,6 kg |
| Vrsta ohišja | Montaža v omarico |
| Kapaciteta | IPv4 forwarding table entries: 128 IPv6 forwarding table entries: 128 Routing tables: 8 IP interfaces: 8 Packet buffer size: 1.5 MB |
| Moč | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Podtip | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Velikost zaslona | 16-portni switch (omrežni preklopnik) - L3 Lite - smart |
| Dodatno | USB, Mreža |
| Mere( Š x V x G) | 33 cm x 23 cm x 4.4 cm |
| Protokol za oddaljeno upravljanje | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, RMON 3, SNMP 2c, HTTPS, RMON 9, SSH-2, Syslog |
| Zmogljivost | Preklopna zmogljivost: 120 Gbps Hitrost posredovanja: 89.2 Mpps |
| Skladnost s standardi | IEEE 802.1D, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3z, IEEE 802.1w, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1s, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bz |
| Velikost tabele mac naslovov | 16K vnosov |
| Napajanje prek Ethernet kabla (PoE) | PoE++ |
| PoE proračun | 180 W |
| Podpora za jumbo okvirje | 12000 bytes |

