ZYXEL GS1200-8HP V3 8-portni Gigabit PoE+ switch (omrežni preklopnik)
ZYXEL GS1200-8HP V3 8-portni Gigabit PoE+ switch (omrežni preklopnik) Switch (omrežni preklopnik) Zyxel GS1200-8HPv3 je zasnovan za izboljšanje zmogljivosti omrežja s trdno konstrukcijo. Ponuja prekl..
- Brez DDV: 45,39€
- Blagovne znamke ZYXEL
- Šifra: ALS48270048
- Proizvajalčeva koda: GS1200-8HPV3-EU0101F
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: GS1200-8HPV3-EU0101F
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ZYXEL GS1200-8HP V3 8-portni Gigabit PoE+ switch (omrežni preklopnik)
Switch (omrežni preklopnik) Zyxel GS1200-8HPv3 je zasnovan za izboljšanje zmogljivosti omrežja s trdno konstrukcijo. Ponuja preklopno zmogljivost 16 Gbps in hitrost posredovanja 11,9 Mpps, kar omogoča učinkovito prenašanje podatkov med priključenimi napravami. Switch je opremljen z osmimi 10/100/1000 Base-T priključki, od katerih štirje podpirajo Power over Ethernet (PoE+), kar vam omogoča napajanje naprav, kot so IP-kamere in telefoni, med prenosom podatkov. Zasnovan z mislijo na energetsko učinkovitost, brezventilatorska izvedba zmanjšuje hrup, zato je primeren za pisarniška okolja. GS1200-8HPv3 podpira tudi VLAN, IGMP snooping in port mirroring, kar poenostavi upravljanje omrežja in segmentacijo. S funkcijami, kot sta Quality of Service (QoS) in Broadcast Storm Control, zagotavlja optimizirano delovanje tudi ob velikem prometu in omogoča, da imajo pomembni podatkovni tokovi prednost v omrežju.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ZYXEL GS1200-8HP V3 8-portni Gigabit PoE+ switch (omrežni preklopnik)
- Vrsta naprave: switch (omrežni preklopnik) - 8 vrat - upravljan
- Teža: 337 g
- Mere( Š x V x G): 19.3 cm x 8.5 cm x 2.6 cm
- Kapaciteta: Packet buffer size: 192 KB Multicast groups: 128
- Dodatno: EEE, spletno upravljanje, Podpora Auto-MDI/MDIX, Podpora za VLAN, IGMP snooping (filtriranje multicast prometa), zrcaljenje vrat, Zaščita z geslom, Zaščita pred broadcast poplavami, DHCP odjemalec, Preprečevanje zank, Uteženi Round Robin (WRR), ZON pripomoček, HTTPS šifriranje, Kakovost storitev (QoS), QoS na osnovi priključka, LED gumb za vklop/izklop, Brez ventilatorja, LACP (protokol za združevanje povezav)
- Skladnost s standardi: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az
- Moč: AC 100-240 V (50/60 Hz)
- Priključki: 8 x 10/100/1000 (4 PoE+)
- Podtip: Gigabit Ethernet
- Velikost tabele MAC naslovov: 4K vnosov
- Napajanje prek Ethernet kabla (PoE): PoE+
- PoE proračun: 68 W
- Podpora za jumbo okvirje: 15KB
- Zmogljivost: Preklopna zmogljivost: 16 Gbps. Hitrost posredovanja: 11,9 Mpps.
- Usmerjevalni protokol: IGMP, DHCP, IGMPv2, IGMPv3
- Garancija: 60 mesecev
- Gpsr: Zyxel / https://support.zyxel.eu/hc/en-us
| Default | |
| Opis izdelka | ZYXEL GS1200-8HP V3 8-portni Gigabit PoE+ switch (omrežni preklopnik) |
| Priključki | 8 x 10/100/1000 (4 PoE+) |
| Teža | 337 g |
| Kapaciteta | Packet buffer size: 192 KB Multicast groups: 128 |
| Moč | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Podtip | Gigabit Ethernet |
| Velikost zaslona | switch (omrežni preklopnik) - 8 vrat - upravljan |
| Dodatno | USB, Mreža |
| Mere( Š x V x G) | 19.3 cm x 8.5 cm x 2.6 cm |
| Zmogljivost | Preklopna zmogljivost: 16 Gbps. Hitrost posredovanja: 11,9 Mpps. |
| Skladnost s standardi | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| Velikost tabele mac naslovov | 4K vnosov |
| Napajanje prek Ethernet kabla (PoE) | PoE+ |
| PoE proračun | 68 W |
| Podpora za jumbo okvirje | 15KB |
| Usmerjevalni protokol | IGMP, DHCP, IGMPv2, IGMPv3 |




