Gorenje kontaktni žar GCG2100S GCG2100S
GCG2100S - Gorenje Kontak..
- Brez DDV: 170,32€
- Blagovne znamke Gorenje
- Šifra: PAN118661
- Proizvajalčeva koda: 740150
- Razpoložljivost: Na zalogi
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
class="rounded-2xl shadow-2xl max-h-[620px] w-full object-contain border-8 border-white/20">
Kontaktni žar
2000 W
GCG2100S
Kontaktni žar (Panini grill)
Zmogljiv kontaktni žar z močjo **2000 W**, velikim žar površinama in možnostjo odpiranja za 180°.
Neprijemljive plošče, nastavljiv termostat in funkcija za pripravo paninijev, mesa, zelenjave in sendvičev.
?
Odpiranje 180°
Hrustljavi panini in sočno meso v trenutku
Gorenje GCG2100S je zmogljiv kontaktni žar z močjo 2000 W in velikimi žar ploščami.
Omogoča pripravo paninijev, burgerjev, mesa, zelenjave in sendvičev. Plošče se odprejo za 180° in tako postanejo velik žar.
2000 W moč
Hitro doseže visoko temperaturo in zagotavlja odlične rezultate peke.
Odpiranje 180°
Plošče se odprejo v ravnino – postane velik žar za večje količine hrane.
Neprijemljive plošče
Enostavno čiščenje – plošče lahko odstranite in operete.
- ? Nastavljiv termostat
- ? Indikator delovanja
- ? Velike žar površine
- ? Kompaktna in stabilna oblika
- ? Enostavno shranjevanje
Tehnični podatki
| Parameter | Vrednost |
|---|---|
| Družina izdelka | Kontaktni žar |
| Model | GCG2100S |
| Priključna moč | 2000 W |
| Število plošč | 2 (gornja in spodnja) |
| Odpiranje plošč | Do 180° |
| Upravljanje | Mehanski termostat |
| Dimenzije (Š × V × G) | 340 × 260 × 140 mm (zaprto) |
| Neto teža | 4,2 kg |
| Šifra izdelka | 740150 |
Podatki prevzeti iz uradne strani Gorenje • maj 2026









