Gorenje aparat za sladoled ICM10W
ICM10W - Gorenje Gorenje ..
- Brez DDV: 198,00€
- Blagovne znamke Gorenje
- Šifra: PAN120971
- Proizvajalčeva koda: 741021
- Razpoložljivost: Na zalogi
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
class="rounded-2xl shadow-2xl max-h-[620px] w-full object-contain border-8 border-white/20">
Gorenje
Ledomat • 1 L
ICM10W
Aparat za sladoled (Ledomat)
Kompresorski aparat za sladoled z enostavnim upravljanjem na dotik.
Pripravi do **1 liter** kremastega sladoleda, sorbeta ali zamrznjenega jogurta v manj kot eni uri.
Funkcija **Keep Cool** ohranja sladoled hladen tudi po koncu priprave.
?
Kompresorska tehnologija
Sladoled z enim dotikom – domači in popoln
Gorenje ICM10W je popolnoma avtomatski kompresorski aparat za pripravo sladoleda, sorbeta in zamrznjenega jogurta.
Zahvaljujoč vgrajenemu kompresorju ni potrebno predhodno zamrzovanje posode.
Pripravi do 1 liter odličnega sladoleda v manj kot eni uri.
Kompresorska tehnologija
Pripravi sladoled kadar koli – brez predhodnega zamrzovanja posode. En liter v manj kot eni uri.
Keep Cool
Funkcija ohranja sladoled hladen tudi po koncu priprave – pripravljen za takojšnje serviranje.
Elektronsko upravljanje
Preprosto upravljanje na dotik z digitalnim zaslonom – pripravite sladoled z enim dotikom.
- ? Snemljiva posoda za enostavno čiščenje
- ? Priprava sladoleda, sorbeta in zamrznjenega jogurta
- ? Kompaktna velikost
- ? Enostavna uporaba in vzdrževanje
Tehnični podatki
| Parameter | Vrednost |
|---|---|
| Družina izdelka | Ledomat (Aparat za sladoled) |
| Model | ICM10W |
| Tehnologija | Kompresorska |
| Kapaciteta | Do 1 L |
| Upravljanje | Elektronsko na dotik |
| Posebne funkcije | Keep Cool (ohranjanje temperature) |
| Dimenzije in teža | |
| Širina × Višina × Globina | 250 × 350 × 220 mm |
| Neto teža | 8 kg |
| Bruto teža | 9 kg |
| Ostalo | |
| Snemljiva posoda | Da |
| Hladilno sredstvo | R600A |
| Šifra izdelka | 741021 |
| EAN | 3838782638428 |
Podatki prevzeti iz uradne strani Gorenje • maj 2026



